Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, profesor kryminalistyki w Polsacie
- Co Panią najbardziej wstrząsnęło
- Bierność, to że nikt nie zareagował, nikt go nie próbował powstrzymać.

Serio? Nikt nie jest debilem i nie poleci z gołymi pięściami na kolesia z nożem, studenci emeryci mają ryzykować życie za 7zl/h?

#gdansk
#adamowicz
#wosp
  • 48
  • Odpowiedz
@Razzish: Ale mnie trigeruje jak widzę że mamy w tym kraju tyle dzbanów bez krzty wyobraźni żyjących w świecie gier i filmów akcji.

@kilerek3: xD każdy kto tak pisze najpewniej #!$%@? by zrobił
@WaveCreator: @HetmanPolnyKoronny: Sęk w tym, że taka jest właśnie główna rola ochrony - powiadomić policję. Na wydarzeniach tego typu ochrona ma za zadanie kontrolować tłum np podczas ewakuacji i żeby nikt
  • Odpowiedz
@Razzish: zareagował bym tylko dla kogoś z rodziny będąc osoba postronna mam ryzykować dla obcego śmiercią ? Nie mówię o ochronie tylko o osobach postronnych
  • Odpowiedz
Jak ktoś pracuje jako barman to ma podawać piwo. Jak ktoś się zatrudnił jako ochroniarz to ma podejmować działania chroniące pozostałych uczestników wydarzenia, albo #!$%@?ć na bezrobocie.


@WaveCreator:
Ale jak chcesz dobrego drinka to idziesz do baru, gdzie barman zarabia dobrze i ci nie rozwodni wódki albo whiskey.
Tak samo jak z ochroniarzami, chcesz takiego, który cię obroni przed nożownikiem? To wynajmij sobie ex-gromowca z przeszkoleniem, a nie, #!$%@?, emeryta
  • Odpowiedz
@WaveCreator: to niech nie zatrudniają takich jak im nie pasują XD kiedyś w niemczech też byli zwykłe pachołki, studenci z ulicy w ochronie do czasu kiedy potrzebowano ludzi z bronią. Może teraz coś się zmieni ale twój komentarz jest na poziomie gościa który nigdy nie wychodził na ulice xd
  • Odpowiedz
@WaveCreator: chyba Ci się kolego zawody pomyliły, to nie są kompetencje i obowiązki ochrony wydarzenia tylko dedykowej ochrony osobistej. Jak dziadek siedzi na recepcji i bandyci zaczną okradać firmę to przyjeżdża oddział interwencyjny karkow który robi porządek. Organizator nie przewidzial ze może do czegoś takiego dojść i jest to jego wina.
  • Odpowiedz
@WaveCreator: Ci „ochroniarze” to byli zatrudnieni, żeby jakis #!$%@? smieszek nie wszedl na scene, a nie zeby zatrzymywac golymi rekoma, duzego goscia z wielkim nozem, ktory przed chwila kogos zadzgal.
  • Odpowiedz