Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, profesor kryminalistyki w Polsacie
- Co Panią najbardziej wstrząsnęło
- Bierność, to że nikt nie zareagował, nikt go nie próbował powstrzymać.

Serio? Nikt nie jest debilem i nie poleci z gołymi pięściami na kolesia z nożem, studenci emeryci mają ryzykować życie za 7zl/h?

#gdansk
#adamowicz
#wosp
  • 48
  • Odpowiedz
@Razzish: Inna rzecz, że to się rozegrało błyskawicznie. Ja sam oglądając film dopiero za drugim razem skumałem, że gość chodzący po scenie z uniesionymi rękami chwilę wcześniej pchnął kogoś nożem
  • Odpowiedz
@Razzish: bo tak działa psychologia tłumu, to się stało nagle. Czy to właśnie ja powinienem zareagować skoro wokół jest ze 30 innych ludzi? Czy powinienem czekać na ochronę? Co jak ja też dostanę kosę?
  • Odpowiedz
@ayanami: Ratownicy muszą ratować życie kiedy jest taka potrzeba, tacy ochraniarze nie mają prawa użyć nawet własnej siły fizycznej wobec drugiej osoby. W sytuacjach "większych" słuzą w zasadzie tylko jako informatorzy dla grupy powiedzmy to "interwencyjnej", która jest już odpowiednio przeszkolona i może coś zdziałać.
  • Odpowiedz
@kilerek3: Ty jesteś jakiś #!$%@?ęty człowieku? Żonę kocham, a te osoby są mi obce, nie porównuj poświęcenia dla osób bliskich które KOCHASZ a osób z którymi nie masz nic pewnego.
Porównanie tak głupie jak i Ty, głupota nie jest honorem.
  • Odpowiedz
@kilerek3: no tak, Ty byś w Gdańsku wskoczył bohatersko pod nóż dając się wypatroszyć. Oglądając filmy z Gdańska widać jaka tam była dezorientacja jak Adamowicz dostał kosę. W momencie gdy gość sobie spacerował jeszcze po scenie jeden z ludzi, którzy byli w grupie przy prezydencie przeszedł za nim ze sztucznym ogniem po czym się wrócił. Nie wiem czy wiedział co się w ogóle stało czy po prostu spanikował. Co do
  • Odpowiedz
Jak ktoś się zatrudnił jako ochroniarz to ma podejmować działania chroniące pozostałych uczestników wydarzenia


@WaveCreator: Pracownik ochrony to nie ochroniarz.
  • Odpowiedz
Jak ktoś się zatrudnił jako ochroniarz to ma podejmować działania chroniące pozostałych uczestników wydarzenia, albo #!$%@?ć na bezrobocie.


@WaveCreator: "zatrudnię ochroniarza wymagana grupa inwalidzka", a potem zdziwienie i Pikachu, że taki ochroniarz co najwyżej podniesie głos i zadzwoni po policje.
  • Odpowiedz