Wpis z mikrobloga

rok 1998, Cracovia po raz pierwszy prezentuje flagę Izraela. Kto ją wywiesza? Nikt inni tylko krakowscy skinheads. Jest to satyra, na temat wrzutów gwardyjskich towarzyszy, którzy wzorem radzieckiej propagandy, z braku jakichkolwiek możliwości dogryzienia rywalowi, wyzywają Cracovię od żydów. Warto zaznaczyć, że komuniści, w co wpisuje się" towarzystwo", w swych szeregach mięli znaczy % tychże. #cracovia #wislakrakow #mirkohooligans Obok flagi wisi Izraela wisi flaga łączona Cracovia - Atletico Madryt https://pl.wikipedia.org/wiki/Tadeusz_Czerwiński_(dyplomata)
fullversion - rok 1998, Cracovia po raz pierwszy prezentuje flagę Izraela. Kto ją wyw...

źródło: comment_Mmj13l54Ta2VV59PEfAIlkpTpYsJUy3n.jpg

Pobierz
  • 31
@FotDK: ale już ci napisałem troglodytu ubecki, że nie ważne za kogo mnie masz. Inni czytają, to pewnie chętnie mnie ośmieszysz i napiszesz, gdzie bzdure napisałem. xD śmieszna jestes pachołku. DOstałeś liścia od szarakanów? syndrom sztokholmiski? Czy ja cie wołałem do tego wpisu? Skoro napisałeś hop to idź za ciosem. I mnie rozjedź merytorycznie. Bo kim ja jestem? bezpośrednim świadkiem wydarzeń? ty na pewno wiesz lepiej xD bo ci szarksi powiedzieli
@FotDK: a ja tego się spodziewałem, półgłówka który wierzy w mitologie bo mu się ona bardziej podoba niż rzeczywistość. Ciężko się przyznać do własnej głupoty i błędu... c'nie? jeśli fakty są przeciwko wam, to tym gorzej dla faktów. Chcesz przykład kompleksu, który bije wszystko na głowę?
@FotDK: nie obchodzi mnie, to. napisz co z tego wpisu, który poczyniłem jest BZDURĄ. Napisz, żeby inni nie musilei się trudzić i sprawdzać mi profilu.Krótka piłka, piszesz co jest bzdurą i śmieją się wszyscy a tobie plusy dają.