Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz mam sytuację, że nie dotarła mi paczka z #aliexpress w okresie ochrony. Otworzyłem oczywiście spór i po 2 dniach jedyne czego się doczekałem to wiadomość od sklepu, że paczka powinna dojść jeszcze bo zamawiałem 11.11... niby zrozumiałe ale z drugiej strony zamawiałem z 5 paczek innych i wszystko inne doszło a tracking zagnionej paczki wisi od 21.11 bez zmian ( ͡° ͜ʖ ͡°) a i paczki nie mam.
Fajnie jednak byłoby otrzymać ten towar, co radzicie? domyślam się, że na pewno nie zamykać spór w ciemno ( ͡° ͜ʖ ͡°) nałonić ich do ponownej wysyłki? kiedy aliexpress się włączy w to?
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Singularity00: nie dyskutuj ze sprzedawcą, nie zamykaj sporu w żadnym razie. Sprzedawca deklaruje 60 dni, więc jest to częścią umowy i jak nie doszło to się nie wywiązał. Z drugiej strony jeśli paczka w końcu dojdzie spóźniona to potem możesz równie dobrze dogadać się ze sprzedawcą i dobrowolnie zapłacić za towar jeszcze raz. Ja tak zrobiłem dwa razy. Obaj byli bardzo zdziwieni, że trafił się ktoś kto płaci, chociaż nie musi.
@M_Assacre: wątpię że dojdzie bo 5 paczek zamówionych w podobnym terminie doszło max 13 grudnia a tej nie ma. Trackingu nie ma od 21 listopada co tym bardziej jest niepokojące i wróży dobrze.

z tego co widzę nie mam opcji wydłuż ochronę nigdzie....