Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu miałam okazje oglądać prezentację odkurzacza firmy Roboclean - to taka konkurencja #odkurzacz #rainbow z bajerami typu jonizacji, jodoterapii, czyszczeniem prozniowym etc.

Ma może ktoś podobny sprzęt? Chodzi o odkurzacz z separacyjnym filtrem wodnym. Rainbow i roboclean to wydatek kwoty 8-12k, przy czym ogromna czesc tej kwoty idzie na marketing po domach (swiadcza chocby o tym zniki za kupno na prezentacji..), szukamy wiec sensownych odpowiednikow za mniejsza kase.
#rozowepaski i #niebieskiepaski, ktos cos moze kojarzy; jakis sprzet faktycznie nadajacy sie do uzytku i nie wypuszczajacy kurzu przy odkurzaniu ? :)

#agd #kiciochpyta #sprzatanie #odkurzacz moze troche tez #technologia ?
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@agaja: te z prezentacji to sa sprzety o wartosci 500-1000 zl z cena katalogowa
7-9tys a sprzedawane w "promocji" za 4-5tys

Kup sobie np Zelmer Aquawelt (nastepca wodnika) albo karcher pioracy jesli bardzo zalezy Ci na wodzie, ale woda w odkurzaczu to bardzo upierdliwa rzecz. Raz zapomnisz wylac innym razem nalac.
@zibizz1: @Polanin: toć pisalam, że szukam czegoś w rozaadnej cenie, bo tamte sa zawyżone calkowicie :)

@kk87ko0: przede wszystkim chciałabym, żeby caly syf zostawał w środku. Jak czytałam, to nie we wszystkich "wodnych" tak się dzieje. Te typu rainbowa mają jakąś turbine dodatkowo niby..
Tak dla potomnych bo dzisiaj przerabialem temat prezentacji roboclean splus kilka mysli

1. Największe wrażenie zrobiło na mnie odkurzenie poduszki dziecka przez szmatkę na rurze... No po prostu nie mogłem uwierzyć ile tego wyciągnął ten super odkurzacz... Ale wziąłem po spotkaniu nałożyłem tę samą szmatkę na mój "zakurzacz" i odkurzyłem tę samą poduszkę drugi raz po tym super odkurzaczu... Już nie wydawał mi się taki super

2. No ładnie pachnie aromaterapia szmery