Wpis z mikrobloga

@kobietanawykopie a potem hur dur Duda hipokryta i wyciąganie starych wypowiedzi gdzie krytykuje Adamowicza.

Zresztą piszą to prowcy którzy na tak oczywiste sytuacje mają możliwie najlepsze odpowiedzi, wychodzi na to, że to takim było ( ͡º ͜ʖ͡º)
@grastanislaw: Już teraz parę osób mu wypomniało, że coś tam kiedyś pisał o Adamowiczu na twitterze. Pewnie tak, jest, że ktoś mu pisze te posty, masz rację.

Mimo wszystko każdy trochę kumaty wie, że się nie lubią, nie trzeba było tego podkreślać. No ale nie wiem, może PR-owcy zniżyli się do poziomu followersów prezydenta?
@smieszekjanek No ale te porównanie nie ma sensu, bo w żadnym wypadku nie jest analogiczne. Cóż, nigdy nie dojdziemy do porozumienia co byłoby właściwsze, więc myślę że możemy zakończyć temat ;p

chyba że wpłacamy na WOŚP, kto więcej ten ma rację ;>
@grastanislaw: @darcod: @JuneJohn: @smieszekjanek:

standardowa wzmianka w takich sytuacjach


Tak powinna wyglądać "standardowa wzmianka". Nie żebym z kolei popierała Tuska, ale od dawna uważam, że jest genialnym dyplomatą, jestem przekonana, że napisałby to samo o każdym polityku, bez względu na to jaki obóz polityczny reprezentuje. Swoją drogą, Adamowicz nie jest już w PO, w ostatnich wyborach startował z własnego komitetu.
k.....e - @grastanislaw: @darcod: @JuneJohn: @smieszekjanek: 

 standardowa wzmianka...

źródło: comment_cBfYzpe23Z8mmLnsIKh13h8Zv9k5wvU8.jpg

Pobierz