Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Azulana: co to znaczy Word to Word? w sensie obsługa i wstążka? bo formatowanie na potrzeby pracy naukowej bez problemu można ogarnąć w Libre a nawet OpenOffice... z WPS mam mieszane odczucia niby jak Word ale to nie to samo, banery zachęcające do subskrypcji... poza tym programy z Chin mają zwykle dojść niejasne informacje na temat tego czym dzielą się z twórcami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ja
@hiperchimera: jestem bardziej przyzwyczajona do Worda. Na WPS mi się pracuje dobrze, nie ma żadnych banerów, nic mi nie przeszkadza w pracy, a graficznie bardziej przypadł mi do gustu niż Libre Office.

Z tym pożyczeniem chodziło mi o to, że promotor pewnie sam używa Worda (nie pytałam się, ale szansa na to jest zapewne duża) i nie chcę, żeby coś mu się tam krzaczyło. Jednak Word to standard, sama go najbardziej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Azulana: jeśli kupujesz przez znany sklep typu X-kom czy inny Tronik (nic nie reklamuje jak co)i dają Ci pełna FV to jedyne legalne źródło softu od MŚ, ale nie licz na cenę 20-30zł - te wszystkie klucze na Alledrogo to od pirata i cracka z torrenta różnią się tylko tym że uda Ci się (ale też nie od razu netem tylko przez system offline, ogólnie cuda i kłamanie że nie był