Wpis z mikrobloga

@Reiter: A no nie mam.. próbowałem odpalić awaryjnie, to samo - kręcenie śmigłem, próbowałem przywrócić system, błąd.. nawet coś w konsole wpisałem, coś "chkdsk c/R czy coś takiego, znalazłem na forum w temacie z podobnym problemem ale też nic
@Parspakop: Mi czasem w podobnym stylu świruje win10, a przyczyną bywa taka, że bios przerzuca bootowanie systemu na drugi dysk (może dlatego, że kiedyś system stał na drugim właśnie) Sprawdź w biosie czy z odpowiedniego dysku ustawione masz bootowanie
@Parspakop: Na przyszłość zrób sobie płytkę z przywracaniem systemu.
Nie masz na pewno opcji odpalenia przywracania, albo cofnięcia do ustawień fabrycznych?
Ja na swoim laptopie mogę to odpalić na starcie, nie pamiętam jak. Nie miałem od dawna problemu żadnego i raz z tego korzystałem. Coś podczas rozruchu muszę wcisnąć - ta sama zasada jak przejście do biosa.
@Reiter: Nie, nie jest podzielony na partycje, a próbowałem już wszystkiego.. jak przeinstaluje system to 800gb danych pobierać na nowo.. wiem że to głupiee ale dużo razy takie pierdoły pomagały, więc nawet odpiąłem dysk i zaś podłączyłem, jak się spodziewałem to gówno dało :/