Wpis z mikrobloga

cześć Mirabelki. Robiłam zamównie w zalando na dwie rzeczy i te dwie rzeczy przyszły mi w jednej paczce pod jednym nr.zamówienia. Teraz chciałabym zwrócić te dwie rzeczy, ale generują mi się już dwa różne nr.zamowienia no i dwa razy muszę zamówić kuriera - czy mogę wrzucić te dwie rzeczy do jednej paczki i nakleić po prostu dwa blankiety na paczkę? Czy nie przyjmą mi zwrotu? Bardzo proszę o odpowiedź ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zalando
  • 6
  • Odpowiedz
@jablkawmasle: ja wrzucałem zwrot produktów z dwóch zamówień do jednej paczki dołączając dwie kartki oczywiście i nie było problemu; tyle, że ja nie zamawiam kuriera, a sam zanoszę do punktów współpracujących z dhl-em, np. żabka
  • Odpowiedz
@maciej__: problem jets taki, że 'najpierw zrobiłam, potem się zaczęłam zastanawiać, że #!$%@?łam'. Typowa #logikarozowychpaskow here. Ale znalazłam info na ich stronie: "Naklej na paczkę tylko jedną etykietę. Jeśli zwracasz w paczce produkty z kilku zamówień, umieść ich etykiety zwrotu w środku paczki."
  • Odpowiedz
@przemek6085: ( ͡° ʖ̯ ͡°) sorcia ( ͡° ʖ̯ ͡°) To znaczy wyszłam z założenia, że może znajdę jakąś bratnią mirabelkową-duszę, która ma taki sam problem - wydaje mi się, że niebieskiepaski najpierw czytają regulaminy..czy przewidują sytuacje wcześniej..
  • Odpowiedz