Wpis z mikrobloga

Mirki, dziś jedna drobnostka zrobiła mi dzień. Wsiadla mi do autka parka- gościu i kobietka (on grek ona turczynka, wiek + - 22-25lat). Czy nie podrzucę ich na pod klub, ale mają ograniczony budżet bo chcą wydać na taxi 10zl. Pomyslalem że. I tak nic się nie dzieje więc się chętnie przemieszcze w poszukiwaniu lepszego miejsca. Pogadaliśmy chwilę, dojeżdżamy pod klub i mówię że 10zl się należy. Grek daje wygniecione 100zl. Ni #!$%@? nie mam jak wydać, więc oddaje im banknot, i mówię że na koszt firmy i wszystkiego dobrego. Odwracam się żeby dać paragon a Pani już nachylona daje mi soczystego buziaka i pyta czy taka zapłata może być. Zbilismy piątkę, i wyszli. Przesympatyczny gest który zrobił mi wieczór #taxi #coolstory #czujedobrzeczlowiek #ocieplaniewizerunkutaksowkarzy

Ps. W obawie przed fiskusem- tak. Paragon mimo wszystko nabity na kasę ( )
M.....p - Mirki, dziś jedna drobnostka zrobiła mi dzień. Wsiadla mi do autka parka- g...

źródło: comment_XxGnUlRPdC6Rc25bG4PtfAYhOPV9ihKi.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@Max_Sop: Aha, czyli Grek miał stówę, za podwózkę (zakładam że wartą więcej) chciał zapłacić dychę, ale tobie wystarczył dotyk ust kobiety na policzku. Ładnie dałeś się załatwić, jeszcze paragon wystawiłeś to vat do zapłaty XD Gdzie ty masz RIGCz?
  • Odpowiedz