Wpis z mikrobloga

@Shewie: Nie wiem czym się emocjonujecie. Jedzie powoli, dystans zachowany. Jedyne czego można się obawiać to chętnego na zmianę pasa lub jakiegoś ruchu w poprzek drogi.
@Shewie: Raz mialem podobna sytuacje. Jechalem 2 pasmowka, byl ruch wiec droga #!$%@? zeby nie stac wiec na srodeki cisne, do pwenego momentu az sie znalazlem miedzy autobusem i ciezarowka, praktycznie juz ich wyprzedzalem to nagel autobus zaczol #!$%@? sie na mnie ani nie zwolnie ani nic bo jak, sekunda namyslu, redukcja do 2 i odkrecilem manetkw ostatnim momencie udalo mi sie wyprzedzic bo inaczej by mnie zgnietli. Tutaj podziwiam za
@kotbehemoth: Wiem o tym ze mam luck i reflek no i 600cc to duzo daje( ͡º ͜ʖ͡º) jak wczesnij smigalem na 125cc mialem 2 inne sytuacje ale to byla moja glupota bo mi sie zachcialo wyprzedzac i tu mialem wiecej szczescia jak rozumu.
@Shewie: Najgorsze, ze u nas tez niektore lebki na moto tak robia. Moze nie ma, az takiego natloku ciezarowek w jednym miejscu, ale kilka razy widzialem jak skuterzysci/osoby na 125 ccm ladowaly sie miedzy jadacy autobus i ciezarowke. Za takie cos powinien byc dozytwotni ban na cokolwiek, co ma silnik.
@tofu2: Tez mi sie kiedys zachcialo wyprzedzac ciezarowke jadaca 90-100km/h na 125cc. Jade dluzsza wiejska droga za ciezarowka, auta wyprzedzaja to ja mysle tez . Zblizylem sie do ciezarowki i tak lece i kilka kilometrow i co jakis czas sie wychylam czy nic nie jedzie z naprzeciwka. Do momentu wychylam sie raz dwa, patrze pusto wiec na prawy pas i zaczynam wyprzedzac a wiadomo jaka moc drzemie w 125cc.( ͡°