Wpis z mikrobloga

Witajcie mireczki. Jako że dziś sobota wieczór, humor dalej pozytywny no i miałam nawet trochę czasu dla siebie to postanowiłam użyć po raz pierwszy (nie licząc testu miejscowego) depilatora świetlnego od Braun ʕʔ

Żeby było jasne, to nie jest żadna reklama

Na początek krótko go opiszę, jest to depilator ipl od Braun w zestawie z maszynką do golenia gratis. Cena takiego cacka to około 1100zł(na Sferis zapłaciłam 1064zł + darmowa i szybka dostawa)
Jest zasilany prądem i posiada 3 "moce" promienia. Depilator sam sprawdza nasz kolor skóry i cebulki no i dostosowuje moc naświetlania w każdym z trzech stopni(masło maślane)
Dodam również że taki ma starczyć na 300tys błysków, jeśli wcześniej się popsuje przysługuje nam zwrot.

Ogólnie to bardziej jest użyteczny dla #rozowepaski ponieważ my kobietki możemy go stosować wszędzie, poza skronią, czołem itp
Natomiast #niebieskiepaski nie mogą depilować nim twarzy (zbyt mocne cebulki, przez co skóra może zostać "podziurawiona") oraz miejsc intymnych ze względu na waszą wrażliwość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dodam również że im jesteśmy bladsi jednocześnie im ciemniejsze włosy posiadamy tym lepiej dla depilatora, aczkolwiek powinien poradzić sobie ze wszystkim.

No więc tak.. ja depilator będę stosować chyba "wszędzie" i moim postanowieniem z tym sprzętem będzie "być gładka nim nadejdą ciepłe dni".
Instrukcja informuje nas że warto przez 1-3 miesiące powtarzać depilację co tydzień, a pierwsze efekty powinny pojawić się po czterech tygodniach (choć słyszałam że widać już po drugiej depilacji).

Okej to może teraz.. jak to robię? Albo jak powinno się robić?
Standardowo podczas prysznicu ogolilam nogi i inne miejsca, które chcę wydepilować jak np pachy. Niektórzy pewnie zapytają po co golić skoro będę depilować?
Otóż promienie muszą dostać się do cebulki, a włos tę drogę nam będzie blokować.. no i... spali się włos( ͡° ͜ʖ ͡°) więc będzie smrodek + brak efektów.
Okej następnie włączyłam Black mirror i przeszłam do oglądania, a przy tym podłączyłam depilator i zaczęłam od nóg na średniej mocy. Początkowo miałam obawy bo youtuberki opisywały to jak uczycie igieł (a ich się boję) jednak maszynka pozytywnie mnie zaskoczyła bo uczucie nie było ani trochę nieprzyjemne tym bardziej że skupiłam się na serialu. Uczucie było podobne jak te kiedy wchodzi się do gorącej wody i czuć lekkie mrowienie z tym że to było na jednym małym odcinku skóry. A gdy przeszłam z nóg na pachy no i wiadomo to włączyłam tryb najsłabszy. Uczucie było przyjemne i ciepłe jakbym przyłożyła termofor do pach.
Jedynie co mnie trochę wkurzało to błyski, potrzebne będą chyba jakieś okulary bo czerwone światło błyska na cały pokój.
No i gdzieniegdzie ogoliłam się niedokładnie bo poczułam zapach spalonego włosa.

Ogólnie post piszę dlatego ponieważ chciałabym zapisać gdzieś swoje postępy, a może kto wie zachęcić do tego innych jeżeli owe postępy będą rzeczywiście tak dobre. A kto wie może kiedyś nie będę go już na tyle potrzebowała i zrobię rozdajo?
Gdy zauważę pierwsze efekty wrócę na poniższe tagi.
Trochę #pokaznogi #uroda #depilacja


Mam nadzieję że nie mam błędów bo pisze chaotycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
M.....a - Witajcie mireczki. Jako że dziś sobota wieczór, humor dalej pozytywny no i ...

źródło: comment_TgG0qpeMoXbihs5EyR5MZtorOi4yqMvU.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@jeseje: Tak, będę pozbywać się lasu na plecach mojego niebieskiego. Można tam stosować i powinno być szybkie do ogarnięcia jednak poszukaj kogoś do pomocy chyba że masz nadgibkie ręce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz