Wpis z mikrobloga

Nie ma to jak wypowiadać się o technologiach i mówić, że odpowiednikiem Javy jest .Net xD

@mk321: Jak myślisz że odpowiednikiem Javy jest .NET to słabo. Odpowiednikiem javy jest c#. Odpowiednikiem ekosytetmu javy jest ekosystem .net lub jak kto woli odpowiednikiem jvm jest .net chociaż ja bym tak daleko nie szedł a puryści by się pochlastali za takie porównanie. Czepiasz się potocznego języka. Może wyłapiesz też różnice pomiędzy porównaniem .NET
  • Odpowiedz
A Java 9, 10, 11, 12 ? Co do #!$%@?? Czy to jest stagnacja?

@controll: Pomiędzy 2011 a 2017 robią jedną aktualizację, każda kolejna to w 99-100% syntactic sugar - tak jest to stagnacja. Jeszcze nie mogą się zdecydować kto jest właścicielem Javy i czy jest i będzie darmowa czy nie :)

@Just_Piotrek: I takiego śmieszka to szanuję. Obrazek dla Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°
WaldemarMorawiec - > A Java 9, 10, 11, 12 ? Co do #!$%@?? Czy to jest stagnacja?
@co...

źródło: comment_mrW8e92K4a7x4XgQkndrYE4rwN6mwQkV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Waldemar_Morawiec
O MySQL nie zapomnij, taki darmowy był.
A heheszki heheszkami, ale taki mesendżer albo fejsbuk #!$%@? 2 giga ramu xD no #!$%@?. Ja jestem z tego pokolenia co dbało o pojedyncze bajty, ale #!$%@?, serio? Gadu w 2005 roku (zanim sie #!$%@?ło jak nero) brało 32 razy mniej RAMu niż teraz gówno aplikacja na telefon..
  • Odpowiedz
@Just_Piotrek I feel you bro. Mam otwarte teraz 8 zakładek w chromie i manedżer zadań mówi że to żre 1,7 GB ramu. A idź pan w ch##j.

Ty piszesz o #!$%@? kolejnych wersjach języka a nie aktualizacjach #!$%@?ńcu. Nie znasz sie to sie nie wypowiadaj.


@controll: O kurde fanboy attack :)
Tak nie wspomniałem o minor updatach, chcesz żebym komentował każdy bugfix? wtf chłopie, myślisz że jakaś poważna firma
  • Odpowiedz
@Waldemar_Morawiec ty #!$%@?ńcu, firma S.A. wypuściła nową wersję apki do podpisu elektronicznego. Jeszcze nie masz zaktualizowanej wersji? To #!$%@?, #!$%@? kontrakt na kilka baniek. Bo żeby działało to musi być wersja x.y.z. ale jeśli masz pracowników na pfron, to żeby sie zalogować na państwowy portal to musisz mieć wersje y.x.z, bo na nowszej nie będzie działać. Oczywiście bez 16GB RAMu nie podchodź z wykopem w drugiej otwartej karcie.
#!$%@? mać ja
  • Odpowiedz
ekosystem .NET do ekosystemu Javy


@Waldemar_Morawiec: no i to jest źle. Bo dlaczego w jednym określasz ekosystem za pośrednictwem platformy, a w drugim za pośrednictwem języka?

Twoim tokiem rozumowania mógłbym powiedzieć ekosystem C# i ekosystem
  • Odpowiedz
@mk321 Musisz być dobry na imprezach kolego. Dziecko by zrozumiało za pierwszym razem że nie porównuje języka do języka tylko ekosystem do ekosystemu a nazywam potocznym jezykiem. Tak jak mówiłem purysci też by Cię wysmiali za to co wyżej napisałeś ale rozumiem potoczny język i nie czepiam sie tego i nie trolluje jak Ty. Nie wiem czemu czepiasz się potocznego języka skoro sam robisz większe błędy pod względem precyzji. To jest
  • Odpowiedz
nie porównuje języka do języka tylko ekosystem do ekosystemu a nazywam potocznym jezykiem


@Waldemar_Morawiec: o tym właśnie mówię, że to porównanie jest złe, bo przez twoje niedbalstwo w porównaniu (być może specjalne) jeden ekosystem jest mniejszy niż jest naprawdę.

Nie wiem czemu czepiasz się potocznego języka skoro sam robisz większe błędy pod względem
  • Odpowiedz