Wpis z mikrobloga

Właśnie wybiło mi 10 lat tutaj. Najbardziej dobijająca myślą jest to, że aktualnie to średnia wieku na wykopie. Smutne, przykre i nie dające nadziei.

#wykop
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Alex_Krycek: Średnia wieku jest podejrzewam w okolicach 16-19 lat. Na pewno mentalnie. To wcale nie tak, że ja tu jakoś specjalnie tetryczeje. Różnica polega na tym, że 10 lat temu spokojnie znalazłam sobie materiały do matury, a teraz taki maturzysta co najwyżej trafi na Gochę w fekaliach. Nigdy jakoś specjalnie nie marudziłam na to co tu trafia, a już nigdy głośno, ale bywa męcząco :P

U kogo zwiększyła się dojrzałość
  • Odpowiedz
@magnes125: w sumie masz rację xD Po prostu jak trafiłem na ten portal ponad 6 lat temu z hakiem, to było na nim największe natężenie kuców :) Co drugi komentarz na głównej brzmiał: "Tylko Korwin; A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści" Potem w 2015 roku portal ten stał się wręcz przybudówką PiSu, więc go opuściłem na dosyć długo.
Teraz niedawno wróciłem i jestem bardzo zadowolony z faktu, że
  • Odpowiedz
@Alex_Krycek: Bo trzymał. Był na luzie, ale było ciśnienie na jakiś poziom. Za literówki, ortografy i nawet xD był ostracyzm. (Do dzisiaj xD nie używam). I wiadomo, że można wyciągnąć jakieś brudy z tamtego okresu, ale pewne rzeczy, które teraz są normą wtedy by nie przeszły. To wszystko rypnęło po smoleńsku choć Korwina, to pamiętam od początku + waldka ze spiskami, ale to był tylko lokalny, tutejszy folklor, a nie
  • Odpowiedz
Teraz to trochę taka wpół cywilizowana przybudówka karaczanów


@magnes125: odkąd zaglądam na Wykop, to jeszcze nigdy nie usłyszałem równie celnego, jak i złośliwego określenia na użytkowników tego portalu xD Przed wyborami zamierzam wziąć urlop od Wykopu, bo nie chcę brać udziału w powtórce z rozrywki z 2015 roku.
BTW o co chodzi z tym "waldkiem ze spiskami"?
  • Odpowiedz
@magnes125: oo, nie wiedziałem o istnieniu wykopowej wikipedii! Czyli widzę, że jednak ten portal od początku przyciągał foliarzy, bo zauważyłem, że Waldek był bardzo popularny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz