Wpis z mikrobloga

@Icon_of_sin: 4 miesiace i po terapii? Ja 4 miesiace to na wstepnej bylem, dopiero poszedlem na zaawansowana. Gratuluje ale tez przestrzegam, to ze nie pijesz nie znaczy ze jestes trzezwy ;-) Mi juz piaty miesiac leci a zmienilem tylko troche z calej masy pijanskich nawykow. Bo nie pic i nic wiecej nie zmieniac to droga do nawrotu. Wiem po sobie wiec sie wypowiem.
  • 0
@jastrzabnakonarze Zgadzam sie dlatego sa spotkania no I aftercare support (taka kontynuacja terapii) wiadome ze caly czas trzeba sie rozeijac w tej kwestii... Wiedzialem Jak super pozytywnie zakreceni ludzie ktorzy to chwalili sie Jak to im terapia, bog itp pomaga a PO miesiacu znowu zwczynali pic... Ja bylem od dnia nr 1 sceptyczny nastawiona I na poczatku wszysko wsmiewalem... Ale z perspektywy czasu przyznac ze bylo warto I mam nadzieje ze wiecej
  • 1
@xVolR do USA przyjechalem 15lat temu na vizie studenckiej... Nie wiem Jak teraz ale kiedys za taka vize trzeba bylo placic 300$ PO chyba 2 latach pobytu przestalem za Nia placic I Tak sobie zostalem... Z id, prawo jazdy, social security... Ale ogolnie to jestem na czarni, choc rozliczac sie moge....