Wpis z mikrobloga

@Koryntiusz: xD Zaorski, który mówi, że zarabia się na rynku a nie na szkoleniach. A kilka lat temu nagrywał filmy, że ze szkoleń jest najlepsza kasa Eheheh.
Zaorski, guru który wyruchał leszczy na merlinku. E boze boze.
Gdy on chwalił się shortami po 140 ja brałem elki. Procentowo zdecydowanie lepiej ja wyszedłem na tym cdr.
Nie lubię typa ani trochę.
@Drakii: @misiekss: @Krupier: Jakichkolwiek by nie miał on wad, to jedyna osoba w Polsce, która na żywo pokazuje swoje zagrania na tak ogromnych sumach (kilka tygodni temu pokazywał prowizje jaką zapłacił w tamtym roku Aliorowi, jeśli dobrze pamiętam to było to 2,5mln złotych co pokazuje skalę jego zagrań), do tego rocznie (choć nie wiem kiedy zaczął to robić, może dopiero w 2018 roku) z zysków oddaje kilkaset k zł
Ludzie, zaznajomcie się pierwsze ze strategią shortowania jaką wykorzystuje Zaorski. To nie jest tak, że on zaczyna shortować przy cenie 100 zł za CDR i trzyma jak #!$%@? mając nadzieję, że własnie w tym momencie rozpoczną się spadki. Shortuje lokalne euforie, wielokrotnie to powtarzał, licząc na to, że pogłębią się w większe spadki trwające kilka miesięcy - wtedy dopiero jeden trend zapłaci mu za wszystkie poprzednie próby shorcenia. Jeżeli scenariusz się nie