Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdzie można szukać pracy biurowej we #wroclaw? Z kwalifikacji ogólnych to gównotechniczne studia, excel i jakiś tam angielski. Jak patrzyłem na oferty korpo, to wszystko co nie jest słuchawką wymaga wykształcenia/doświadczenia z dziedzin o których za dużo nie wiem. Niby zgodnie z wykształceniem pracowałem najpierw trochę w biurze a potem w fabryce, ale ze względów zdrowotnych nie mogę dłużej tak pracować. Jakieś pomysły, gdzie można aplikować i gdzie nie zwracają zbytnio uwagi na doświadczenie?
#praca #cv #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 12
@Darth_Gohan: to jest dokładnie implementacja, a nie programowanie. Ludzie aspirujący na testerów także się nadają, bo jest tu dużo testowania manualnego i całej jego otoczki.
Po tym wewnątrz firmy można się przenieść do projektu stricte zwiazanego z testowaniem czy programowaniem, jak kto woli.
Ale wspomniałem o tym tutaj gdyż jest do praca biurowa niewymagająca wiekszych skilli niż excel i angielski, bo tydzień na rozmowę można się nauczyć
@gimjo jest czego szukać w tej firmie po budownictwie? Najważniejsze, orientujesz się może, jakich zarobków można się spodziewać na dzień dobry dla swiezaka?