Wpis z mikrobloga

Tylko w ciągu tygodnia tyle nowych #perfumy . Trzeba się opamiętać bo powoli kończy sie miejsce by je trzymać
YSL Body Kouros (vintage formuła, '06)
JPG Le Male (kolekcjonerska, vintage formuła '05)
Armani Eau pour Homme (vintage, cosmair '99)
Joop! Wolfgang (chyba też vintage? bo już wycofany z produkcji)
L'Artisan Parfumeur L'Eau d'Ambre Extreme (tego jeszcze produkują ale już w nowych flaszkach)
dr_love - Tylko w ciągu tygodnia tyle nowych #perfumy . Trzeba się opamiętać bo powol...

źródło: comment_qyMAwNQuWGktRMKmZb1RyvMs3DfzYWUB.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@zasadzka01: Mój jest bardziej eukaliptusowy, bo L'Oreal okroiło go z tej nuty. Ma tez lepsze parametry. (podobno bo globalnie nie testowalem Twojej wersji to nie ocenie projekcji)
  • Odpowiedz
@dr_love: Ciekawe. Kupiłem jakiś czas temu próbkę tego, a później zamówiłem przez ten sam sklep dużą butlę i pachnie podobno, ale mniej intensywnie i jest mniej trwały. Może na próbki mieli ten klasyczny i stąd różnica. Ciężko powiedzieć, ale ten z próbki bardzo mi się podobał, a ten co mam jest po prostu ok. Jakie fora?
  • Odpowiedz
@zasadzka01: perfuforum.
Pamiętaj że YSL należy do L',oreal a oni słyną z "rozwadniania" i na przykładzie normalnego Kourosa moge Ci powiedzieć że wersje z 2015 i 2018 różnią się ogromnie.
BK ze zdjęcia jest sprzed wszelakich reformulacji. Mam natomiast jeszcze flakon z 2009. Butelka wygląda tak samo jak ta ze zdjęcia tylko na spodzie mam już napisane "L'Oreal". Sam zapach różni się minimalnie, starszy jest bardziej mentolowy, a w otwarciu słodszy
  • Odpowiedz