Wpis z mikrobloga

No to chyba koniec mojej przygody z paczkomatami, już trzeci raz przekierowali paczkę bez mojej zgody do odległego paczkomatu. Po co mi paczkomat na drugim końcu miasta? Żenada.

Dodatkowo, nękają w godzinach nocnych (0:00 - 3:00) SMSami o paczce umieszczonej w paczkomacie lub że za 24 godziny upłynie termin jej odbioru. Za piątym razem już dziadów zablokowałem.

No powiedzcie sami, jakim trzeba być tłukiem aby nie ogarnąć, że powiadomienia globalne w systemie Inpostu kilkoma kliknięciami można ustawić na przedział 8:00-22:00, jak mają wszystkie inne kuriery i nawet skostniała PPSA?

Ich facebook to ściek, kasują jakiekolwiek krytyczne komentarze na ten temat.

Fajnie było jak działało, wysłałem ponad 500 przesyłek za ich pośrednictwem, otrzymałem jeszcze więcej, no ale to teraz dziadostwo, na szczęście są alternatywy, np. stację Orlen mam pod nosem. W ostateczności Odbiór w Punkcie PP.

  • 3
@robert7454: Wiele lat było wszystko w porządku, a takie akcje zaczęły się w grudniu 2018 roku. Przestały przychodzić prośby o wyrażenie zgody na przekierowania. Nigdy takiej zgody nie wydałem, więc mi ją sami wydali. Widocznie wiedzą lepiej ode mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Muszę zerknąć na ich regulamin, być może tam wstawili jakieś antykonsumenckie zapisy.