Wpis z mikrobloga

@javaman Już chyba kiedyś kogoś tak zastawiłeś na jakiś dłuższy czas (urlop?), jak to się skończyło?
Chyba, że to nie ty ale myślę, że jednak :)
  • Odpowiedz
Haha, świetny pomysł bo ani na lawetę go nie wciągną ani nic. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@smk666: Niektórzy laweciarze mają takie zabawki także nawet jakby przepchnął auto na tych wózkach tak by złodziej miejsca parkingowego samodzielnie nie był w stanie wyjechać to jakiś laweciarz na ratunek by się znalazł.
Niemniej kierowca napewno wpieniłby się niesamowicie ( ͡ ͜
  • Odpowiedz
@javaman: może on jest gościem tego hotelu i napis „reserved” dla niego oznacza, ze miejsce jest zarezerwowane dla gości hotelowych. Jesteś niecywilizowanym dziadem, mogłeś iść do obsługi hotelu, ale zachowałeś się jak dziad. Gratulacje, ze się jeszcze tym chwalisz publicznie. Mam nadzieję, ze ten rusek zadzwoni na straż miejską i jeszcze dostaniesz mandat, na który zasługujesz. Następnym razem postaw sobie tam stozek drogowy.
  • Odpowiedz
@eoeoeo Czy mirka problemem jest to, że rusek nie potrafi połączyć ze sobą dwóch słów? Nad miejscem jest napis reserved i tabliczka z firmą. Nie trzeba być alfa i omega żeby się domyślić, że jeżeli byłoby to miejsce hotelowe to byłaby tam nazwa hotelu.
  • Odpowiedz
@Yankumiii: @LudwikXIV: aha, czyli samosąd, świetne rozwiązanie, godne ludzi cywilizowanych. Op nie ma języka, żeby zgłosić to do właściciela parkingu, któremu nota bene płaci gruby hajs za zapewnienie miejsca parkingowego? Wy jesteście tacy idealni, ze nigdy Wam się nie zdarzyło zrobić nic głupiego? Chcielibyście, żeby ktoś was tak zastawił i np. w tym czasie wydarzyło się coś, co wymagałoby od was nagłego wyjazdu? Nie wiem, ucięty palec, albo
  • Odpowiedz
@eoeoeo no sorry ale nie zdarzyło mi się żebym stawała na miejscu, które nie jest moje. Jak jest napisane, że należy do firmy x to jadę dalej, na kopertach tez nie staje.

Dlaczego Ty tak zawzięcie bronisz ruska? Może to typ co ma wylane i staje gdzie chce bo myśli, że jest pępkiem świata? A może to typowy człowiek który nie patrzy na informacje, byle stanąć jak najbliżej wejścia a gdyby
  • Odpowiedz