Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie mam konta na #tinder i #badoo ale chcialbym zalozyc. Stare poradniki z internetu sa z przed lat Wiec prosze mi napiszcie jak w 2019 roku krok po kroku wyglada proces rejestracji ? Trzeba podawac numer telefonu (tego chce uniknac)?
Czy wystarczy podac swojego fb i to wszystko ?

#podrywajzwykopem #przegryw #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: na tinderze możesz przez fb lub numer telefonu. Chociaż ja wole podawać numer tel niż fb.

Na badoo nie musisz nic podawać jedynie do weryfikacji robisz sobie zdjęcie w danej pozie i im wysyłasz. Możesz też podać numer telefonu do weryfikacji, oni puszcza ci strzałkę i wpisujesz ostatnie cyfry numeru który dzwonił do ciebie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bitcoholic: może jakiś mało ogarnięty człowiek, nie wie to pyta. Poza tym to, że mamy 2019 nie oznacza, że każdy musi wiedzieć jak portale działają, ani nie musi znać się na technologii.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: na tinderze możesz przez fb lub numer telefonu. Chociaż ja wole podawać numer tel niż fb.


Na badoo nie musisz nic podawać jedynie do weryfikacji robisz sobie zdjęcie w danej pozie i im wysyłasz. Możesz też podać numer telefonu do weryfikacji, oni puszcza ci strzałkę i wpisujesz ostatnie cyfry numeru który dzwonił do ciebie.

@iRickGrimes: to sprawdza człowiek czy komputer? Mi to zawsze głupie się wydawało
  • Odpowiedz