Wpis z mikrobloga

Obecnie Jeżyce to nie to co kiedyś, teraz następuje rewitalizacja i ten rejon nie jest już taki straszny :)
Mieszkam na Kościelnej, nie jest głośno. Patologię spotkałem raz, ale to akurat byłem na Staszica ;)
Park Sołacki, rynek jeżycki w pobliżu, świetne miejsce
@LocaJohny: będziesz zadowolony. W nocy generalnie też w miarę spokojnie.

@renta85: ja od dłuższego czasu też nie śledzę, ale z tego co pamiętam, to ciężko było tam o coś w dobrym standardzie i chyba jednak mniej bezpiecznie niż Rynek Jeżycki.
Całe życie mieszkam na Jeżycach i mogę tylko potwierdzić słowa przedmówców. To już nie jest ten klimat co kiedyś i paszportu nie potrzebujesz. Wiadomo że zdarzają się jakieś patoakcje szczególnie w głębi starych kamienic czy pod sklepami. Ale ogólnie prawdopodobieństwo zebrania #!$%@? jest tu takie same jak gdziekolwiek indziej w Poznaniu. Na hałas też nie ma co narzekać. Dopóki nie będziesz mieszkać na Norwida bo zaraz obok biegnie torowisko. Jedyny poważny problem
@LocaJohny: jeśli chodzi o ofertę handlową to Jeżyce wymiatają - zwłaszcza w tematach gastronomicznych/spożywczych. Masa sklepików, knajpek, barów, lodziarni, co chwila coś nowego.