Wpis z mikrobloga

Szukam noclegu nad morzem na dwie osoby z psem. Wstępnie interesuje mnie #gdansk ewentualnie ogólnie #trojmiasto lub #kolobrzeg
Chodzi mi o miejsce tętniące życiem, blisko ciekawego miasta ale z dostępem do plaży, na którą można wejść z psem i bliską odległością do zieleni, czyli nie musi to być centrum miasta. Wcześniej byliśmy na Stogach i gdyby nie czasem irytująca odległość od morza, byłoby całkiem w pytkę.
Na pewno nie interesują mnie dziury w dupie pełne smażalni ryb z makro napędzanych tandetnym disco polo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#morze #wakacje #podrozujzwykopem
  • 15
via Android
  • 0
@Destruktor91 tak, ale jest bardzo ładnie. Chociaż w sumie faktycznie jak tak sobie przypominam centrum to dosyć spokojnie i chyba niezbyt rozległe. Dawno tam nie byłam, ale mam dobre skojarzenia - lepsze to niż Władysławowo czy inne Chłapowo, bo tam umieraliśmy z nudów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@matra: w belce tagu jest przewodnik, a tak to booking, ogloszenia.trojmiasto.pl i olx. Ja tu mieszkam od urodzenia i poza hotelami które znam bo kolo nich przejeżdżam to nic nie kojarzę. Sorry