Wpis z mikrobloga

@Haqim Wyżej. Rząd ma nie spotkać się z szefem MSW Włoch, liderem ugrupowania które w sondażach do europarlamentu ma wyniki na poziomie niemieckiej chadecji? Przecież gdyby odmówili albo nie chcieli się spotkać to przy spodziewanym sukcesie Ligi w eurowyborach nasza pozycja w UE byłaby fatalna. Z każdym trzeba rozmawiać i podejmować zgodnie z protokołem. Nawet jeśli jest pachołkiem Putina.
@The_Riddler:

1. To jest zaproszenie Salviniego, to my chcemy z nim rozmawiac bo wyszlismy z inicjatywa, nie w druga strone. To ma znaczenie.
2. W pierwszym poscie nie pisalem nawet tylko o tym spotkaniu, ale generalnie o tym jak o Salvinim sie PiS wypowiada (nie, nie zamierzam tracic czasu szukajac dziesiatkow linkow, dasz rade sam jezeli uwazasz ze nie mam racji). PiS przedklada anty-unijnosc nad niezaleznosc od Rosji.
@Haqim

Ad. 1 Czyli piszesz wyraźnie żeby z Salvinim się w Polsce nie spotykać i nie rozmawiać z własnej inicjatywy. Pogratulować, dyplomacja lvl Waszczykowski. Wiedząc że Salvini będzie jednym z rozdających karty w UE po wyborach uważasz za zły pomysł wyjście z inicjatywą do niego i rozmowach o kształcie UE po wyborach? #dyplomatolki

Ad.2 Rozumiem że MSW Włoch polski rząd ma nazywać wprost pachołkiem Putina? Absolutnie nie masz racji. Co innego mówić
@The_Riddler: Ziom, ty wymyslasz rzeczy ktorych ja nie powiedzialem a potem mowisz ze nie mam racji. Rozmowa z toba ma tyle sensu co z 12-latkiem. Baw sie dobrze, ale juz beze mnie.