Wpis z mikrobloga

Nie da sie wyjsc ze #!$%@? i pisze to calkowicie powaznie. Wedlug normikow to ja powiniem byc jakims giga-chadem.
-Studiuje,
-mam drogie auto
-wynajmuje drogie mieszkanie
-cwicze 7 razy w tygodniu
-zdrowo sie odzywiam
-posiadam pasje
-zwiedzilem bardzo wiele krajow
-staram sie byc pozytywny
-czasami sie usmiecham
-mam prace
-lubie probowac nowych rzeczy
-wydaje duzo na fryzjera i ciuchy
-lecze trądzik chociaz nie mam mordy całej w syfach
-znam 2 jezyki obce
No, ale #!$%@? umyslowego spowodowanego latami w przegrywie nie da sie naprawic, pojde za niedlugo do psychologa jesli on mi nie pomoze z fobiami i #!$%@? to oficjalnie nie zmienie mojego zdania, ze nie da sie wyjsc ze #!$%@? i zasrać.


#przegryw #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #tfwnogf
p.....a - Nie da sie wyjsc ze #!$%@? i pisze to calkowicie powaznie. Wedlug normikow ...

źródło: comment_nhj4us6pZUg7WQXRpQFoZTPbTpHGqNX2.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
@przegrywanieToMojaPasja: co niby robiles? moze zle towrzystwo
cipki penwie nie byly zainteresowane

musisz strzelac w te ktore sa toba ainteresowane np idz na miasto i zobacz ktora cb obczaja i zagdaj jakos
stwor relacje na nowo nie zgrwyaj #!$%@? wie kogo powiedz ze w sumie nie spotyaksz sie super z #!$%@? cyz cos i zle sie jej na #!$%@? :)
  • Odpowiedz
@Asussonicmasterr: raz ruchalem przez 5 sekund, bo przedwczesny wytrysk, ale nie z dziewczyna, ktora mnie chciala. Kiedys mialem pare okazji, ale to pojedyncze przypadki i bylo to dawno temu, pozniej juz rownia pochyła. Miałem kiedys loszke 10/10 w podbazie i generalnie mialem swoj okres, ze nie bylo najgorzej z lochami
  • Odpowiedz
@Moitessier: ciezko powiedziec jednoznacznie, powiedzialbym, ze na przyklad jestem spięty, albo ponury, ale nie w kazdej grupie ludzi taki bylem, badz jestem, a i tak maja mnie w dupie, albo co najwyzej zostajemy jakimis slabymi kolegami
  • Odpowiedz
@przegrywanieToMojaPasja: No to ci powiem, ze jesteś w super sytuacji, idziesz do psychiatry , on ci zrobi wywiad, powiesz mu co jest nie tak, no że masz fobię , oni zrobią ci test , czy słyszysz głosy i takie tam, po prostu chcą sprawdzić, czy nie udajesz dla korzyści, np zwolnienie itp itd, potem dostaniesz leki , które są tylko i wyłącznie elementem terapii z terapeutą, i z górki, gwarantuje,
  • Odpowiedz
@przegrywanieToMojaPasja: a na silce nie masz zadnych kumpli? jak chodzisz codziennie to chyba sie poznales ze wszystkimi. Sprobuj popatrzec na siebie z perspektywy innych i zrozumiec jak Cie widza, mozesz tez poszukac czegos co sprawia Ci przyjemnosc a co mozna robic z innymi ludzmi. Postaraj sie nie myslec o sobie jako o przegrywie, wiekszosc znajomosci w pewnym wieku jest plytka, to nie znaczy ze z Toba musi byc cos nie
  • Odpowiedz