Wpis z mikrobloga

@novyr9: podejrzewam że jest to poprostu szerokość lub wysokość piekarnika i chodzi o to aby te dwa centy odstawał od ściany co automatycznie równa się z tym że jest to zagwarantowane, zresztą spójrz na ten rysunek w prawym dolnym rogu z objaśnieniem.
  • Odpowiedz
Czyli gościu, który powiedział, że ma być 5,5 cm między tyłem piekarnika a ścianą jest idiotą?


@novyr9: tak, chociaż mówił prawdę :D bo jest minimum 20 mm a 55 mm jest większe niż 20 mm
masz mieć dziurę patrząc z góry o wielkości 20 x 550 mm
  • Odpowiedz
  • 0
@darek-jg: Nie do końca rozumiem. Jest tam 2 mm dykta, mam wygiąć w niej dziurę i co? Przecież dalej jest ściana. Wydaje mi się, że to chodzi o to, że tej kanał utworzony przez 2 cm odstępu od ściany mieć minimalnie 5,5 cm szerokości, centralnie położony - tak jest wentylator.
  • Odpowiedz
patrząc od przodu szafki to w tylnej ściance szafki pod płytą ma być ta dziura


@darek-jg: inaczej, na ostatnim rysunku jest kanał powietrzny (te strzałki idące na około piekarnika) i wg mnie ona ma mieć szerokość 550 mm (patrząc cały czas z góry - rzut pionowy)
  • Odpowiedz
@novyr9: patrz na dolny rysunek, powietrze zasysane spod szafki przepływa za nią i przez ten wycięty otwór w tylnej ściance a następnie wypływa przez przednią szczelinę wentylacyjną (pewnie chodzi o chłodzenie elektroniki) i jak tak nie zrobisz a płyta ulegnie uszkodzeniu to nici z gwarancji
  • Odpowiedz
@darek-jg: no ale chodzi o powietrze opływające piekarnik, czy szafkę jeśli tam nie ma piekarnika - w każdym razie ma być tunel 20x550xXXX zapewniający swobodny dostęp powietrza do płyty
  • Odpowiedz
  • 1
@qwerty93: Tak jebnąłem się pisząc.
@megawatt: @darek-jg: piekarnik będzie pod spodem. Reasumując dobrze myśle, że odstęp między ścianą a piekarnikiem ma mieć 2 cm i 55 cm szerokości.
Czy możecie mi jeszcze mi pomóc ile ma być pomiędzy spodem płyty a góra piekarnika? Jak dla mnie to wymiar 02 w prawym dolnym rogu czyli 2 mm.
  • Odpowiedz
Czy możecie mi jeszcze mi pomóc ile ma być pomiędzy spodem płyty a góra piekarnika? Jak dla mnie to wymiar 02 w prawym dolnym rogu czyli 2 mm.


@novyr9: dokładnie, możliwe że sam piekarnik ma wcięcie
  • Odpowiedz
ile ma być pomiędzy spodem płyty a góra piekarnika? Jak dla mnie to wymiar 02 w prawym dolnym rogu czyli 2 mm.


@novyr9: te 2 mm to na samym froncie minimalna szczelina ale masz mieć pod płytą indukcyjną płytę blokującą grubości min 5mm oddaloną od płyty indukcyjnej o 20mm z wyciętym w rogu otworem na kabel o wymiarach 65mmx100mm (płyta blokująca to szary prostokąt na rysunku)
  • Odpowiedz