Wpis z mikrobloga

@jrry: teoretycznie możesz, w praktyce jak twój numer gdzieś trafi to potem może krążyć po bazach i będą dzwonić.
Pytałem kolegi, który otwierał w ub roku i mówił, że zdarzają się telefony ale jak mówi, żeby dzwonić po 18 to dają spokój i nie ma tego dużo. Osobiście będę teraz otwierał ale kupuję starter i podam nowym taki numer tam... i tak jako główny wolę inny bank ale kasę zgarnę chętnie
@Singularity00: kiedyś już skorzystałem z promocji w innym banku i oczywiście spamik loanme i inne kabarety. Na szczęście można blokować numery, ale tak zastanawiam się, czy Millenium spamuje mniej czy więcej, bo dużo dobrych opinii o nich czytałem w kwestii konta ;D
@jrry: ja jestem na to wyczulony po tym co miałem z promo w mbanku i po prostu z zasady nie daję zgód bo nie lubię słuchać debilnych ofert... niby można blokować ale prościej nie podawać bo numerów z których mogą dzwonić jest nieskończenie wiele....

według znajomego w millenium tragedii nie ma ale ja i tak nie zamierzam testować i wydm te 4zł na starter w nju xD

główny mam dawny WBK/