Wpis z mikrobloga

@sorelle: to samo pisałem ludziom którzy kupuja buty za 1k zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale akurat te noże nie traca na wartości, jak jakiś model spadnie z produkcji to nawet na ebyach wiecej ludzie dają. Po 2gie to nie sa az tak drogie noze, to zwykłe produkcyjniaki made in USA z całkiem dobrej stali i płaci sie za znaczak motylka swoje, sa też ludzie, ktorzy daja
  • Odpowiedz
@Dante_alighieri: Benchmade ma 3 klasy noży (blue, black i gold) ten automat (czyli na guzik) jest z tzw. black class, wg producenta do zastosowań militarnych i ogólnie służb porządkowych, posiada też coś na wzór kubotanu w sobie + ostrze tzw. serrated, do łatwiejszego cięcia grubych lin itp. Jest zrobiony cały z aluminium lotniczego i takie tam.
A ten 2gi mniejszy jest z "blue class" czyli na zwykłe EDC- every day carry,
  • Odpowiedz
@kirk85: Gratulacje, ciesz się nimi!
...Chociaż czekam na ten moment w życiu, kiedy zaczną mi się Benczmejdy podobać. Kiedyś jeszcze 940 dotykała mojego serca, ale teraz już jednak ten design trąci myszką...

@piczomagnez: Ruike jest obecnie bezkonkurencyjny pod względem relacji jakość/cena. Masz niezłą stal, łożyska i przyjemne dla oka projekty.
  • Odpowiedz
czekam na ten moment w życiu, kiedy zaczną mi się Benczmejdy podobać


@Afrati: mam tak samo jak ty :) Chciałbym również aby na widok Spajderko przestało mi kiedyś podchodzić do gardła
P.S. Dzięki za przypomnienie, że miałem sobie kupić Rurkę P801 :)
  • Odpowiedz
@npwjsn: Tak, Spyderco też mi nigdy nie podchodziło wizualnie... Poza jednym modelem - Nirvana, który i tak był za drogi w stosunku do materiałów, a poza tym już go nie robią ;)
  • Odpowiedz