Wpis z mikrobloga

Cześć mirki,

Dopiero się dowiedziałam, że # banggood leci w kulki z #oneplus6 i pomimo, że nie posiadają tych telefonów to można je zamówić i czekać do lata, może przyjdą. Zanim do tego doszłam, zdążyłam zamówić OP6 z ich strony ale nie chcę czekać do czerwca. Nigdy nie zakładałam sporu na PayPalu. Powiedźcie jakie są szanse na zwrócenie pieniędzy? I czy od razu zakładać spór czy najpierw pisać do nich na support? Przelew wyszedł 3 dni temu, jeśli to ma jakieś znaczenie.
#oneplus
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@foczka_obiboczka: Pisz do nich najpierw. Ja nigdy nie miałem problemów jak rezygnowalem z zamówienia, czy to na Banggood, czy na Gearbest. Będa przekonywać, że niedługo będzie, że możesz zamówić u nich coś innego za tą kasę, ale ostatecznie jak napiszesz, że chcesz kasę, to oddadzą.
@foczka_obiboczka: ja zamawiałem z GB 13.11 OP6, przyszedł początkiem grudnia, odesłałem bo wadliwy, wczoraj dostałem info od PayPal, że zwracają pieniądze, i dzisiaj już bez skrupułów zamówiłem z amazona niemieckiego, drożej, ale przynajmniej pewniak z gwarancją, bo nie powiem, sparzyłem się trochę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@foczka_obiboczka: telefon dotarł do "third party seller" w sobotę, napisałem do nich maila w niedzielę że już powinni mieć na stanie, wczoraj rano o 7 odpisali że zwracają pieniądze a o 9.30 na aplikacji PayPal dostałem powiadomienie o zwrocie, jednak może minąć chwila czasu na ponowne ich zaksięgowane (uprzedzali że może to być nawet 48h)