Wpis z mikrobloga

@sheridan97: ale Ciebie ładnie załatwił, a zwłaszcza 4 załogantów na 5 :) ja jakoś nie narzekam na arty, jak stoję w miejscu z którego mają bicie, to wiem, że oni patrzą i mogą mnie celować :) Ewentualnie patrzę się po innych czy ktoś dostał i dopiero wyjeżdżam :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sm3rf1k: mówisz o tej górce po drugiej stronie mapy? Tej którą kontroluje jego drużyna? A po co miałby tam się wychylać skoro jest potrzebny w dolinie? Zakładając, że jest walka w centrum mapy to i tak jego czołg i pozycja nie jest odpowiednia do walki o środek. Z jakiej racji miałby narażać się na zniszczenie przez przeciwnika, który w tamtym miejscu jest w pozycji hulldown dla większości czołgów? Widać, że wykorzystuje
@sheridan97: do tego dochodzi #!$%@? mózgowe ludzi za sterami arty. Jechałem VK 100.01 (P) i strzelał do mnie Obj. 261. Debil przez 10 minut polował tylko na mnie xd. Do żadnego innego czołgu nie strzelił.
@Zgubilem_Login to co mowi
@goferonio to racja, jak grałem swoje arta i na otwartej mapie najgorszy cel to ten, który rusza się nieprzewidywalnie i ciągle. Trafisz obok, dostanie ogłuszenie i tyle, strzelić strzeli, a arta ładuje, więc to jest całkiem dobra rada, do której sam się stosuję i mam dzięki temu profity w postaci mniejszej szansy na otrzymanie bezposredniego trafienia od arty. A taki arciarz jak nie poluje wyłącznie na Ciebie to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marcowy_Kot: widzisz, niestety kolor w xvm robi swoje i nie istnieje dla mnie taka sytuacja jak brak polowania tylko na mnie. Poza tym arta nawet jak trafia obok to zabiera ledwo 300-400hp zamiast 500. Zamienił stryjek...
@Zgubilem_Login: nie wiem jaki masz kolorek i nie używam xvm, ale sądzę, że jak masz kolorek fioletowy i ciągle ktoś na Ciebie poluje, nie tylko arty ale i czołgi wyjeżdżają na pałę aby Cię zniszczyć, to mały odsetek tych artylerzystów+ ja widząc fioleta to jest dla mnie większym zagrożeniem niż pomidor i wolę się takich pozbyć prędzej, jeśli jest możliwość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@goferonio: dalej nie widzisz różnicy, jak typowy arciarz. Jeżeli ktoś robi yolo to ryzykuje wszystko by wyeliminować jeden czołg. 90% przypadków kończy się nieudanym yolo i koleś nic nie zyskuje - tym bardziej jak atakuje fioleta. Arciarz siedzi sobie z tyłu mapy i tylko wkurza innych nie ryzykując niczym. Przecież jak drużyna przegrywa to zawsze można się utopić/zniszczyć o budynek/zlecieć z góry.

Wyświetlanie statystyk w bitwie to osobny temat, ale jeżeli
@Zgubilem_Login ja nie neguję zasadności usunięcia art z wota, co więcej zapłacił bym wg jakaś subskrypcje, jakbym mógł brać udział w bitwach wyłącznie bez arty, ale póki co trzeba umieć unikać jej, i wyjeżdżanie na odsłonięta przestrzeń gdzie arta ma bicie jest proszeniem się o dostanie buły. Ja też nie używam xvm choć mnie korci ;) dla mnie wszyscy są platynowi ;)