Wpis z mikrobloga

Ej @snierzyn: serio nie mam fb. Napisałeś cąłkiem niedawno:

Tak jak pisałem, na tagu jaktoogarnac jest więcej informacji, podobnie na grupie facebookowej. Tam są konkretne linki, bo jak miałbym je wyszczególniać w artykule, to by tego za dużo wyszło.


https://www.wykop.pl/link/4731103/#comment-61734663

Mógłbyś gdzieś wkleić lub przekleić te linki bo nie nie bardzo chcę zakładać konto na fb, żeby móc się z nimi zapoznać a chciałbym po prostu mieć dostęp do informacji. Czemu tak bardzo unikasz tematu od kilku dni?

#jaktoogarnac
  • 13
@Kryspin013: A o czym konkretnie chciałbyś się dowiedzieć, bo tam jest dużo dyskusji i masa rzeczy do przejrzenia.
Np linki do kilku jego zbiórek też są na fb, bo przez facebooka te zbiórki organizował. Ale można znaleźc też tu na tagu linki do wyciągarki paralotniowej, walki z wnykami z Warszawie (po wywiadzie w TVN zebrali pieniążki, zrobiła się na grupie na facebooku którą prowadzili cisza, nie pochwalili się, ze kupili jakikolwiek
A o czym konkretnie chciałbyś się dowiedzieć, bo tam jest dużo dyskusji


@snierzyn: Na starcie błędy w rozliczeniach zbiórki.

Wyjaśnienie kilku kwestii ze znaleziska:

A internautów, którzy zadają pytania, masowo banuje.


W momencie dodawania znaleziska gościu absolutnie miał odbanowane wszystkich na yt od dwóch tygodni.

Pierwsze zgrzyty zaczęły pojawiać się, gdy kilku z bohaterów kanału w rozmowach z internautami przyznawało, że pieniądze, które Jacek dawał bezdomnym przed kamerą, zabierał natychmiast po
@Kryspin013: @Kryspin013: To ja tak krótko odpisze.
W momencie dodawania znaleziska gościu absolutnie miał odbanowane wszystkich na yt od dwóch tygodni.
Absolutnie tak nie było, bo tzw shadowbany zaczęły się na nowo. I zarówno ja go wyłapałem (napisałem kulturalnie, żeby pokazał przelew, że zwrócił te 10tys) jak i na wykopie ktoś wspominał już po dodaniu znaleziska, że dostał shadowbana.
To jest jakieś sugerowanie jakby sytuacja była nagminna a po za
Absolutnie tak nie było, bo tzw shadowbany zaczęły się na nowo. I zarówno ja go wyłapałem (napisałem kulturalnie, żeby pokazał przelew, że zwrócił te 10tys) jak i na wykopie ktoś wspominał już po dodaniu znaleziska, że dostał shadowbana.


@snierzyn: Ok, nie wiedziałem. Szkoda, że nie dałeś tej informacji w znalezisku.

O tym jest własnie cała dyskusja na facebooku, bo ci ludzie widzieli się z tymi bezdomnymi osobiście.


No ok, tylko w