Wpis z mikrobloga

Pewnie sa tu jacyś kibice #wislakrakow Troche się śmiałem jak zaczęła się ta cała jatka z Wanna Ly. Swego czasu mieszkając w Krakowie chodziłem na Cracovię. Jakoś ich bardziej lubiłem. Ale jeżeli Wisła grała w pucharach to zawsze cieszyłem się jak wygrywali. Na Cracovii też mnie te gangusy wkurzali. Na derbach masa tych debili właziła na sektor rodzinny żeby rzucać się petardami z gangusami z sektora gości. Przez co petardami obrywały dzieci i kobiety. No żenada.

Jeśli macie jakikolwiek rigcz, nie chodzicie na młyn, to przy najbliższych meczach, o ile Wisła zagra w ekstraklapie jeszcze, powinniście wszystkimi trybunami krzyczeć w strone sharksów i tej pseudochuliganki: w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.ć. Zniszczyli Wam klub. Nie ma co jednoczyć się z ludźmi którym nie zależalo na klubie, tylko hajsie jaki mogą na nim zrobić. Nie odpowiadać na doping. A w sumie najlepiej jakby młyn zamknęli. Przecież pamiętam jak kumple chodzili na wisłę, to jeden dostał po ryju za to że poszli na młyn jak był protest i gangusi dyżurni pilnowali żeby mało kto był na trybunie.

Ot takie moje myśli i przesłanie.
#pilkanozna
  • 13
@mirkobiniu:


powinniście wszystkimi trybunami krzyczeć w strone sharksów i tej pseudochuliganki: w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.ć.

pssssst ale wiesz, że delfiny mogą sobie chodzić po stadionie praktycznie bez ograniczeń, szczególnie na sektorach Wisły, no i w dodatku mają ludzi w kasach i dostęp do adresów? wiesz o tym, prawda?

No dlatego rozumiem że jak będzie odnowa, nowy inwestor to #!$%@? wszystkixh jak leci. Bez tego żadna odnowa klubu nie ma sensu. Wtedy dla mnie może
@mirkobiniu: sytuacja na trybunach to jest jakieś nieporozumienie. #!$%@? dzicz, ktorej sie wydaje, ze moze wszystko. Gdybym ja byl głównym komendantem policji to bym tak #!$%@? palowal ta #!$%@? patole ze glowa mala. Kazdy policjat bylby uzbrojony w karabiny na kule gumowe. Jakby choc jedna raca poleciala albo choc jeden patus wskoczyl na siatke to by od razu zostal postrzelony seria z karabinu. Druga sprawa to #!$%@? kary. Osob, ktora wniesie
@umcumcumcbejbe: widać, że nie chodziłes na piłkę w latach 90 ubiegłego wieku. Wtedy panowało takie przekonanie, jak twoje. Jak wyglądały trybuny, jak przebiegały mecze możesz pooglądać na youtube czy poczytać na kibicowskich stronach.