Wpis z mikrobloga

#epapierosy

Elo vaperzy.
Chciałem kupić coś nowego bo stary już miał mnie dość. Znajomi mi polecali i just 3 wiec obczaiłem.
Po tygodniu użytkowania mogę powiedzieć że sprawuje się bez zarzutu co do smaku i objętości, uzupełniania itd.
Generalnie gówno dobrej jakości. Problem mam tylko z małym zbiornikiem ale to podobno zasługa UE.
No i bateryjka tak na góra 1,5 dnia ale to wiadomo przy takiej mocy.
Moim zdaniem solidny wybór przy zakupie do 200pln
  • 6
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LegionPL:

Problem mam tylko z małym zbiornikiem ale to podobno zasługa UE.

Extender + szkło 6ml

Moim zdaniem solidny wybór przy zakupie do 200pln

Moim zdaniem stick Prince lepszy, choć kupowanie sticka za 200zł to głupota, dużo lepiej kupić box, aku i parownik za 300 lub gówno jakim jest vape pen za 90zł i uzbierać te 300
@Waspin: Mi zaczął trochę świrować po tym jak go traktowałem. Czyt. dociskanie na chama, samoklik w kieszeni itd. Sprzęt trzeba szanować coby działał sprawnie przez dłuższy czas.
No i przypomina mi się pewna historia, jak pewien ktoś wracał z sylwestra, jeszcze pod lekkim wpływem spiesząc się na autobus. Wypadł mu just i cała bateria z tej jakby otoczki. Potem już tylko manewrowanie baterią żeby i przycisk się klikał i widać było
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tajemniktv: po prostu on pada 90% użytkowników, choćby się i modlili do niego, bo jest na gównianym styku i to od czasu ijust2, porem w s a teraz w 3 - nic się nie zmieniło pod tym względem. Ludzie na reddicie już jadą po trójce, że nic z tym nie zrobili a powinni w końcu