Wpis z mikrobloga

Niech ksiądz wejdzie. Zapraszam na kolędę. Tu jest kolęda - mieszkanie. Na kolędę. kolęda. "Sweet God", po angielsku "Słodki Bóg". Zapraszam proszę księdza. Psik! Czekaj kotka wygonię. Psik, psik! Niech ksiądz wejdzie, zapraszam do pokoju. Niech ksiądz wejdzie, zapraszam. Tutaj odprawiają mszę. O niech ksiądz zobaczy, ja się modlę. Niech ksiądz poczeka, zamknę drzwi. Proszę poczekać! Zamknę proszę księdza drzwi. I już proszę księdza będę mówił. O! niech ksiądz zobaczy, ja się do Jezusa modlę. Zaraz księdzu pokażę pokażę. Niech ksiądz zobaczy ja tak się do Jezusa modlę, o! Niech ksiądz zobaczy, ja do Jezusa się modlę. W imię Ojca i Syna! Ja się do Jezusa modlę, do Jezusa, Jezus, do Jezusa modlę. I Ducha Świętego! Ja Jezusa wzywam. Ojcze Nasz, któryś jest w niebie! Jeszcze? Dobra! Niech ksiądz zobaczy co tu pisze. Komunia. K-O-M-U-Ń-I-A. Bóg, Jezus, hostia, kościół, od zakrystii. Tutaj pisze modlić, ambona, hostia, kadzidło, Duch Święty, Ciało Chrystusa, krzyż, Jezus, ksiądz, kościół, Maryja. I tu pisze modlić się, klękać, składać ręce. I tu proszę księdza. O! Jezus. Krzyż narysowany. Jesteśmy na kolędzie. W mieszkaniu na kolędzie. Na kolędzie w mieszkaniu. W mieszkaniu na kolędzie. Na kolędzie. O tu prosze księdza! O! Jezus. J-E-ZY-U-S. Jezus. A proszę wziąć, proszę księdza, już się pobłogosławiło? Tutaj jeszcze Józef, modlitwa, Bóg, Jezus, hostia, baranek. -To twój pokój jest tak? -To mój pokój. O, tu! Proszę zobaczyć! Tutaj mam dwa pisma święte, prosze zobaczyć. Dwa pisma święte. Stary testament. No proszę błogosłwić proszę księdza, prosze błogosławić. O, stary testament mam. O tu, mam Świętego Piotra, Świętego Pawła, o. Święty Paweł modli się za kościół, a Piotr jest patronem piekarzy. Siła modlitwy. A tu mam Stary testament, prosze zobaczyć, Stary testament Jana. Stary testament Jana. Jana. I tutaj mam, prosze zobaczyć, proszę księdza, o! I tutaj mam Nowy Testament. Taki zwykły Nowy testament. Proszę błogosławić. Nowy testament. Nowy, Nowy. I czytam o świętym Piotrze i Pawle. Bo Święty Paweł z Tarsu modli się za kościół, a Święty Piotr jest patronem piekarzy. I Święty Paweł z Tarsu. Piotr i Paweł. Dobra
#pasta #pdk #heheszki