Wpis z mikrobloga

Mircy z tagu #przegryw co waszym zdaniem jest przyczyna waszego #!$%@??
Nie chodzi mi o wygląd, ale głównie o sytuacje z dzieciństwa. Brak wsparcia od rodziców, za mało byliście przytulani przez mame... Chciałabym nie wychować syna na spierdoxa i tu zwracam się do was z prośba o podanie przyczyn swojej niedoli ;)
  • 12
@hazawwin: moim był wyjazd za granicę do pracy gdzie moja samoocena spadła na ryj.
Jak nie chcesz wychować syna na #!$%@?ę to:
0. Krytyczny jest Twój stosunek do męża, jak będziesz chciała rządzić mężem i Ci się to uda to syn ma minimalne szanse na brak #!$%@?
1. Sport i kondycja fizyczna, pod tym względem powinien być w maksimum możliwości
2. Taniec już od małego, będzie miał kontakt z ciałem kobiety
@hazawwin:
8. Powinien robić rzeczy mające w sobie element ryzyka, oczywiście bez przesady ale żadnego trzymania pod kloszem i chuchania

zwróć też uwagę, że o ile nie jesteś lesbijką to nie masz najmniejszego pojęcia o podrywaniu, więc możesz się mocno mylić.
Tutaj Ojciec ma znacznie więcej do zrobienia.
@hazawwin: Cóż, przegryw to ogólnie mix wyglądu ( wystarczy sobie chociażby poczytać co piszą kobiety), oraz wychowania. Odniosę się do paru punktów @aardwolf
0. U mnie matka nigdy nie rządziła. Pochodzę z rodziny rolniczej i tam sprawy finansowe gospodarstwa i domu przeplatają się w jedno, więc siłą rzeczy to mężczyzna decyduje o finansach, bo kobieta nie jest po prostu zorientowana w sprawach gospodarczych. W pozostałych kwestiach matka też nigdy ojcem nie