Wpis z mikrobloga

@soso: no właśnie ja tak samo - zatrzymałem się max na TBC i wtedy to już przestały być moje klimaty. Classic rozumiem to będą jakieś dedykowane serwery tylko do 60lvl? Myślisz, że będzie spore zainteresowanie i ktoś tam będzie grał?
@jotess Nie warto. Wróciłem od nowego dodatku, dosyć szybko zrobiłem cały content i starałem się trzaskac mitiki. Liczyłem, że patch 8.1 coś zmieni i miesiąc czekałem robiąc Daily i siedząc w mieście - _-. Wyszedł patch, pogralem tydzień i znów nie ma co robić. Do tego system rng, trejty i masa innych rzeczy które człowieka doprowadzają do szewskiej pasji.
@soso: @jotess: nie moge sie doczekac tego rozczarowania na twarzach ludzi po wlaczeniu classic realmow xd

Niekonczacy sie farming, bossowie bez zadnych mechanik, 0 balansu postaci itp itd
Ludzie sobie nie zdaja sprawy jaka ta gra byla niedopracowana i zyja nostalgia.

Hunterzy w TBC topujacy dps metery jednym guzikiem xd tak samo jak lockowie.
Dopiero wotlk jako tako ja naprostowal.

Milo wspominam classic ale kto ma teraz 20h dziennie czasu
@Xemioza: Nooo, farmę pamiętam. Nie wiem, przeraziła mnie ilość contentu wraz z kolejnymi dodatkami, która nie była proporcjonalna do mojego wolnego czasu, więc może dlatego milej wspominam vanilla-wowa. W każdym razie był jakiś klimat - nie wiem czy dlatego że panował jakiś większy spokój i nie było aż tyle do zrobienia w grze, czy dlatego, że byłem młodszy i miałem więcej czasu na wczucie się w rozgrywkę. Teraz nic innego mnie
@jotess: No to zacznij grać na nowym contencie. WoW już nie wymaga grania po 10 godzin dzienne żeby cokolwiek mieć i jeżeli nie posiadasz dużej ilości czasu, to o Vanilli nie myśl nawet. Obecnie wchodzisz, nawet nie musisz levelować, bo na start dostajesz jednego boosta do 110 poziomu więc możesz od razu wejść w nowy dodatek. I jeżeli długo nie grałeś, to nudzić się nie będziesz, ale też nie zostaniesz przytłoczony.
@Tasde Tak, ogralem wszystko co się dało na obu kontynentach. Też gram w wowa już naścieat i moim zdaniem ten dodatek jest średni (może nie najgorszy, no ale kompletnie mnie nie porwał) . Nie ma co robić, bo nie ma sensu przy tym cholernym rng szukać kolejnych części gearu. No zwyczajnie wieje nudą, ja wolę jednak pogrindowac kilka razy ICC czy Hero dungi, zebrać tokeny na bisowy set i wiedzieć, że mam
@Qfarcowy: RNG owszem, jest #!$%@? wraz z warforgingiem, ale też tak tragicznie nie jest, szczególnie że WoW zawsze koncentrował się na raidach i PvP które ma się dobrze a Uldiru na mythicu nie wyczyściło większość gildii, gdzie ponad połowie nie udało się nawet dojść do ostatniego bossa mimo tego, że strasznie długo obecny content trwał. Sprzęt azeritowy też nie jest jakimś ogromnym problemem, bo traity nie są losowe więc dokładnie wiesz
@Tasde: Opisałem po prostu swoje odczucia co do gry :) Daj znać jak wyjdzie nowy raid i jak Ci się podoba. Ja do marca raczej nie będę miał już możliwości ogrania nowych ficzerów.

e: i broń boże nie mówię, że się z Tobą nie zgadzam, w każdym aspekcie masz rację, no ale każdy oczekuje czegoś innego :)
@Tasde: Serio na starcie mogę boostnąć postać do 110? Ale jaja, wchodzę w to:) Zawsze pamiętam, że jak wracałem do Wowa, to nie mogłem przejść przez leveling od zera. Powiedz mi jeszcze, ile jest teraz łącznie dodatków, bo już się pogubiłem?
@jotess: Owszem, masz darmowego boosta co dodatek, można też kupić boosta ale drogi jak cholera. Ale nawet jeżeli nie boost, to levelowanie teraz idzie szybko i przyjemnie, bo zmienili skalowanie przez co nie skończą ci się questy i nie musisz iść przez każdą krainę (i przez każdy dodatek, bo niektóre można pominąć, np. Outlandy albo Northrend, Cataclysm albo Pandy).
Dodatków jest 7 (obecnie gramy wersje 8.1 czyli 7 dodatków i podstawka),
Mirki! Odpaliłem wczoraj darmowego triala na starym kompie, który o dziwo to wszystko uciągnął. Zrobiłem 10 lvl i jest spoko, więc myślę, że po prostu kupię całość. Pytanie teraz, jaki zestaw kupić, aby mieć już wszystkie dodatki i abonament na 30 dni? Drugie pytanie - słyszałem, że za abonament można jakoś goldem płacić w grze - jak to działa i czy faktycznie jest taka opcja?