Wpis z mikrobloga

@tukanprise: wskazane, żeby robić. Normalnemu facetowi nie podoba się (a wręcz odpycha) deska, nie patrz na to, co piszą białorycerze. Wyobraź sobie, że spotykasz się z facetem, który ma 2-4 cm penisa (a jest takich wielu, to efekt różnego rodzaju chorób). No niby jest i działa, ale ....

Co do gadki, że "najważniejsze, żeby się samemu ze sobą dobrze czuć", to z grubsza prawda, tyle, że jak się nie czujesz kobieco
@djavulen czasami dobre samopoczucie jest ściśle zależne od tego czy się podobasz innym. Więc pytanie moim zdaniem całkiem zasadne. Są różni faceci. Ja osobiście doceniam urok małych i nie chciałbym żeby dziewczyna sobie powiększała. Natomiast pod ubraniami już trochę ma to znaczenie i dużo lepiej wyglądają laski z większymi. Niezależnie czy sztucznymi czy naturalnymi
@tukanprise: byle nie przesadzać. Jeżeli poprawi to Twój komfort co jest najważniejsze to super :) Będziesz pewniejsza siebie, łatwiej Ci będzie nawiązywać kontakty i będziesz pewna w 100% swojej seksualności. Ale musisz pamiętać, że są też tacy faceci jak ja którzy nie lubią dużego biustu
@tukanprise
Nie jestem stulejarzem i zdarzyło mi się miętosić sztuczne bimbały ale.....no #!$%@? nie polecam.

Chyba, że to jest mega kompleks, ale nawet wtedy lepiej nie leczyć się w ten sposób (pomijam, że zakompleksione laski mnie osobiście nie pociągają)

Zakładając, że nikt ci nie #!$%@? operacji i nie będziesz sutów pod pachami szukać to mam mnóstwo obiekcji.
To wygląda w miarę w ciuchach i to też nie wszystkich.
Na gołą klatę zaraz