Wpis z mikrobloga

Wczoraj tak sobie wyszedłem na dwór z kumplem, to co robił było z deka dziwne, dziwnie się zachowywał tak jakby z opóźnieniem, wyglądał jak #!$%@? mimo że nie był od dłuższego czasu wali tylko piguły i walnął kilka tygodniu temu dosyć dużą ilość "Kryształu" XD.
Człowiek który kilka lat temu mówił jak szliśmy zapalić joincika mówił że nigdy nie ruszy nic więcej niż trawy jest dzisiaj tak przeżarty dragami że aż mi się przypomniało dlaczego zacząłem z nimi unikać kontaktu od dłuższego czasu.

Aż się nasuwa na myśl
"NIE DOTYKAJ NARKOTYKÓW BO CIĘ #!$%@? ZMIOTĄ Z PLANSZY"

#narkotykizawszespoko #zycie #narkotykiniezawszespoko
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krysztal: kryształ w odniesieniu do klasycznych narkotyków to najczęściej mdma w formie krystalicznej, no i jest to substancja jak najbardziej bezpieczna, jeżeli na testach rzeczywiście wyszło mdma. problem w tym, że miano kryształu zyskało dosłownie wszystko inne co jest tej samej formie xD + rcki które wyglądem są do siebie w #!$%@? podobne.
  • Odpowiedz
@WujaAndzej: brzmi ciekawie do miksowania. taki mef + jakakolwiek tryptamina, np 4aco. cóż to by była za jazda.
ale ni #!$%@?, raczej nigdy się nie odważę na takie cuda.
  • Odpowiedz
@Pndpkf: Pisząc "Kryształ" nie miałem na myśli nawet emki, miałem na myśli jakieś gówno które sprzedaje seba diler XD
Pewnie jakiś hex, ale inne klefedronowe gówno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pndpkf: I tak przy okazji co do dużej dawki mefedronu to się nie wypowiem ale mogę powiedzieć co się dzieje z człowiek po przyjęciu dużej dawki klefedronu na dużej ilości osobników w jednym miejscu.

Ja sam miałem tak że widziałem sam siebie z trzeciej osoby, miałem tak rozmazane wszystko że nie byłem w stanie ogarnąć co się dzieje i nie wiedziałem co jest pięć

Drugi kumpel widział chodzące po pokoju zwierzęta i inne
  • Odpowiedz
@Krysztal: o widzeniu siebie z trzeciej osoby słyszałem, choć większość opisywała to raczej pozytywnie. np widok z oddalającej się kamery od osobnika a chwilę później napisy końcowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
co do reszty to jeżeli to na stówę klef to naprawdę sporo musieliście tego przyjąć. szczerze, gdybym miał zgadywać co to po tym co piszesz to obstawiałbym jakąś szałwię, serio xD no ale #!$%@? -
  • Odpowiedz
@Krysztal: Napatrzylem sie jak kumple jedli po 10 tablet dziennie, bo impreza, bo okazja, a potem skakali z okien przez zjechana psychike, ktora nie radzila sobie z codziennoscia. MDMA w duzych ilosciach i czesto zazywane ryje glowe rownie mocno, co inne rzeczy. W ogole czeste zmienianie swojego stanu swiadomosci, przy uzyciu dowolnej substancji do tego prowadzi. A jeszcze dodac do tego fakt, ze w tabsach i krysztalach moze byc doslownie
  • Odpowiedz
@atteint:
To wiadomo no ale oni łykają bez opamiętania, na dobrą sprawę oni wiedzą że z tymi pigułami jest coś nie tak bo są one od dłuższego czasu te same od tych samych osób.
Nie zdziwiłbym się wcale jakby z mdma to nie miałoby nic wspólnego na szczęście tylko raz je brałem ale i tak dosyć dużo ich wziąłem (2,5 piguły przez 8-10h, połówka wyrzygana jedna).
No ale co zrobisz,
  • Odpowiedz
@Krysztal: z drugiej strony znam ludzi, ktorzy naprawde duze ilosci roznych rzeczy pochlaniali, a dzis maja rodziny i prowadza normalne zycie. Sam emki w ostatni rok przyjalem tyle, ze jakies zmiany w mozgu musze miec, ale bynajmniej nie powiedzialbym, ze mam zryty leb. Ewentualnie mialem zryty od nowosci, ale to juz osobny temat. Mysli samobojczych, czy skokow nastroju tez nie mam. Jak juz to emka wyzwolila mnie spod nadchodzacej depresji.
  • Odpowiedz
@Krysztal: ten kryształ w moich rejonach zwie się "piko", czyli teoretycznie metamfetamina. daję sobie rękę #!$%@?ć, że to jakieś rc przemycone zza granicy albo stworzone w piwnicy przez jakiegoś "chemika". w życiu bym tego nie tknął, brzydzę się narkotykami ogólnie. nic tak nie niszczy ludzi jak narkotyki, a szczególnie te kryształy i piguły niewiadomego pochodzenia.
zryte banie, koleś się z Tobą umawia na piwo a później telefonu nie odbiera i
  • Odpowiedz