Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy kobiety są zdolne do wyższych uczuć takich jak miłość? Oczywiste jest tym, że wiele z różowych jest w długotrwałych związkach, lecz czy wynikają one z akceptacji wad partnera i tym samym głębokiego uczucia do niego mimo wszystko, czy po prostu uczucia złapania pana Boga za nogi? Bo wiadomo, że jeśli chłopak przestanie kobiecie odpowiadać, okaze się że ma depresje lub cokolwiek, to kobieta po pewnym czasie odejdzie, nie tak jak mężczyzna który będzie wspierać za wszelką cenę.
Po prostu wybieranie najlepszego samca i tyle, a jak coś przestanie odpowiadać, to może znaleźć lepszego i kolejnemu mówić że go kocha.Ugh.
Nie mam nic przeciwko temu, ale przestańmy nazywać takie coś miłością, bo to jest obrazą dla tego uczucia, zmieńmy nazwę na oportunizm i poczucie bezpieczeństwa bo to po prostu żałosne.
#zwiazki #klaudiusz

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 33
@AnonimoweMirkoWyznania: masz chore przemyślenia, a raczej przekonania. Miłość to właśnie akceptacja kogoś i wspieranie tej osoby i nie wiem gdzie wyczytałeś takie bzdury że jak tylko coś przestanie odpowiadać to kobiety odchodzą, oczywiście zdarzają się takie wyjątki ale to w dwie strony. Spójrz dookoła ile jest par gdzie np kobieta lub mężczyzna bym mega otyły (nie bogaty) a partner/partnerka dalej darzyła go uczuciami.
Ja osobiście jestem z.moim niebieskim już 7 lat
@Freddy-Krueger: nie wiem skąd masz takie statystyki ale być może mało znasz.ludzi bo te same zjawisko objawia się w obu płciach. Moja kuzynka już 10 lat siedzi bez nikogo i takiej myśli o swoim byłym, z którym spędziła długie lata i wydawał się facetem idealnym. Tymczasem mój kumpel zmienia dziewczyny jak skarpetki, płacze w jeden dzien, a na drugi bajeruje go druga i jest wielce zakochany.
Pomarancza: Ja za swojego niebieskiego życie bym oddała i nie mówie tego pół serio. Daleko mu do miana chada czy bogatego. Kocham szczerze takim jaki jest ze wszystkimi jego zaletami i wadami.
Byłam przy nim gdy popadł z powodu pracy w fobie społeczną, miał ataki paniki, stany depresyjne i ogólnie rozwaloną psychikę.

Więc nie generalizuj że kobiety nie są zdolne do szczerych i prawdziwych uczuć. Faceci potrafią równie dobrze manipulować i