Wpis z mikrobloga

@Henio013: Wiesz, zwrot różnicy za przesyłkę to jedna rzecz. Ale jednak jak nie masz pewności wybierając Aliexpress Standard Shipping, że pójdzie trackingiem 0045* to zupełnia inna sprawa, bo LB...SG chętnie na vat wpadają, a 0045 jednak nie. Jak dobrze rozumiem mechanizm ASS to Ali odbiera od sprzedawcy przesyłkę i dalej puszcza swoimi kanałami. Ale może o czymś nie wiem... Może zawołam @AliPaczka - coś może wie więcej :)
  • Odpowiedz
@KarateMiszcz: no ja rozumiem i wiem ze moj zwrot bedzie innym. ASS to tez Singapure post , Nl post i mase innych, to ze zazwyczaj jest 0045... nie oznacza ze zawsze tak jest.

Nie jest tak jak myslisz o odbiorze , bo niemozliwe bym wieczorem zamowil a rano chinczyk juz nadaje 0045... Ali nie mialo by kiedy odebrac.
  • Odpowiedz
Nie jest tak jak myslisz o odbiorze , bo niemozliwe bym wieczorem zamowil a rano chinczyk juz nadaje 0045... Ali nie mialo by kiedy odebrac.

@Henio013: jak najbardziej jest: wyobraź sobie, że rejestruje w systemie logistycznym Ali zgłoszenie wysyłki z zamówienia o nr, Ali mu daje numer, on wprowadza, a w następnych dniach przesyłka jest faktycznie obsługiwana.
  • Odpowiedz
@KarateMiszcz: @Henio013: ASS 0045 to przesyłka nadawana przez odpowiedniego pośrednika (powiązanego z Aliexpress) w Chinach i wysyłana zbiorczo do Polski. Nie w każdym mieście pewnie mają gdzie tym nadać i dlatego nie działa wszędzie.
  • Odpowiedz