Wpis z mikrobloga

elo Mirko,
mam do was pytanie, bo szukam jakiegoś balsamu do brody, którego zapach by się długo utrzymywał no i żeby był zajebisty. Obecnie mam kupiony balsam od ZEW, którego zapach bardzo mi się podoba, ale kierwa po 1h już nic nie czuć. Czy ktoś z was miał styczność z:

Captain Fawcett balsam do brody seria Ricki Hall Booze and Baccy 60 ml

Reuzel Beard Balsam do brody 35 g

Pan Drwal-Freak Show Balsam do Brody Bay Rum 50g

a może polecacie coś innego?

#broda #brodaboners #kosmetyki #modameska
  • 14
@b0Ls miałem ten balsam od Captain Fawcett, zapach ok, ale trwałość trudno mi ocenić, broda jest pod nosem, a ja niestety szybko przyzwyczajam się do zapachu.
@b0Ls: może nie do końca w temacie bo mój niebieski używa olejków do brody a nie balsamów ale może akurat pomoże. Wcześniej cały czas miał Pana Drwala. Mają kilka zapachów do wyboru (ja polecam ten klasyczny bo to taki trochę zapach lasu i Bulleit Bourbon). Teraz kupiłam mu na jakiś targach olejek z firmy Saphiro. Mają tylko dwie wersje zapachowe (mój akurat ma lawende) ale balsamy też mają w ofercie. Ogólnie
@b0Ls: Jeżeli szukasz mocnego męskiego zapachu to spróbuj STEAMPUNK polski produkt od Adama Szulca z Poznania. Zapach utrzymuje się nawet 2 dni. Oczywiście czują go wszyscy poza Tobą, bo człowiek naturalnie przyzwyczaja się do zapachu. Dodatkowo balsam super utrzymuje brodę w ryzach.
Spróbuj - zaskoczy Cię kolosalna różnica pomiędzy tym kosmetykiem a drogeryjnymi wynalazkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)