Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że dziewczyna nie może być przegrywem? Wszystkie dziewczyny na które postawiłbym wszystko, że nie miały facetów, jak się okazywało są w związku.Najbardziej chyba drastycznym przykładem była dziewczyna którą poznałem pracując w KFC. Pracowała na nocne zmiany, ważyła ze 120 kg przy 160 cm, miała pełno narośli na twarzy i cały czas od niej cuchneło. Na imprezę firmową przyprowadziła swojego faceta który wbrew pozorom nie wyglądał jak ona. Ktoś powie, że urzekła go może charakterem. Ale w takim razie co mogło urzec chłopaka mojej upośledzonej sąsiadki która ledwo jest w stanie zakomunikować, że idzie do toalety? Widział ktoś by zdrowa dziewczyna zakochała się w niepełnosprawnym fizycznie facecie? Oglądałem parę reportaży o takich parach, ale znalazłem tylko jedną gdzie jest na odwrót i to pewnie dlatego, że faceta sparaliżowało potem jak się poznali.
#tfwnogf #zwiazki #llogikaroziwychpaskow
#przegryw
  • 4
@merkan: Mój znajomy ożenił się ze świnią, bo myślał, że na nic innego go nie stać i jakiś czas po ślubie poznał fajną laskę, która też była nim zainteresowana. No i zaczął się płacz, że co on ma zrobić ze świnią? Zarżnąć? Moje zdanie jest takie, że wielu ludzi bierze za partnera kogoś wbrew logice, sądząc, że na nic innego go nie stać. Tacy ludzie mają zbyt niską samoocenę. W drugą