Wpis z mikrobloga

Potrzebowałem jakiejś Ikony na atak. Po wielu pozytywnych recenzjach nt Raula Prime wybór padł na niego. Na szczęście przypomniałem sobie, że mam dużo niewymiennych kart, więc zrobiłem sobie na początek wypożyczenie. Dzięki Bogu! Dawno nie grało mi się nikim tak źle. Kupiłem sobie też sif Lozano, który wchodził w 60 minucie i robił więc niż Raul przez całe spotkanie. Raul strzelił tylko 1 bramkę normalnie, pozostałe to albo dobitki albo jakieś wylewy. Teraz mam potwierdzenie, że każdemu dany zawodnik może zupełnie inaczej podejść #fut
proofd12 - Potrzebowałem jakiejś Ikony na atak. Po wielu pozytywnych recenzjach nt Ra...

źródło: comment_5rWBRpv7rD5N5BH1a83DummYNMAytdNY.jpg

Pobierz
  • 5
@madridistas86: również nic Ci nie grał? Ja już #!$%@? nie wiedziałem jak nim strzelać. Siłowo, finezja, PT, driveny no nic nie wchodziło. Żadnej akcji sam na sam nie skończył. Tak jak wspominałem jego bramki to były tylko dobitki lub ewentualnie po rykoszecie. Naczytałem się mnóstwo pozytywnych recenzji na jego temat, a tu dramat największy. Ucieszyłem się jak skończyło się jego wypożyczenie