Wpis z mikrobloga

Tucznik jest jeszcze za młody, żeby sobie zdawać sprawę jak przepieprzył swoje życie.

1. Nigdy do końca życia nie będzie miał szacunku, nigdy nie będzie traktowany poważnie, jak mu się noga powinie i straci hajs nie dostanie żadnej normalnej pracy - max łopata i rowy go czekają.

2. Kobiety - albo do końca życia będzie z Nosaczówną, która nawet nie potrafi normalnie mówić tylko drze pape jak 67 letnia stara pipa, którą mąż całe życie bił za przesoloną zupę. Oczywiście w głębi duszy ona też ma go gdzieś, jest z nim tylko dla chwilowej wygody. Danielek kupi fajnego smartfona, da jakieś kieszonkowe i jeasny można kupić. Na bank kręci na boku z różnymi frajerami, dlatego też nie chciała ostatnio dać telefonu Tucznikowi. A jak nie Nosaczowa, to niestety nic Tucznika nie czeka. ŻADNA chociaż w 20% normalna kobieta nie zwiąże się z nim po tym wszystkim. Więc Grubas ma trzy wyjścia:

A) Męczarnia z Nosaczem, która ma go w dupie i pewnie wali po kątach.
B) Samotność do końca życia
C) Kolejna kobieta Patola pokroju Nosaczowej.

3. Środowisko / przyjaciele: Tucznik nie ma NIKOGO, kto by za nim wskoczył w ogień. Nawet pies Pezet powoli pokazuje, że ma go gdzieś. Faktem jest, że wiele z psów wyobrażało sobie, że jak przyjdą na strima to Daniel ich obdaruje tysiącami złotówek - co jest idiotyczne bo z jakiej racji. On na samym duecie Jaca i Goha jest w stanie czerpać sporo kasy. Daje jeszcze jakiś czas i Pezet też odejdzie. Zapewne znajdzie sie jakiś nowy pies ale to będzie na krótko. I tak koło się będzie toczyć. Tucznik będzie mieć coraz więcej wrogów, aż dojdzie do ostrego pobicia lub gorzej. Sporo osób już na niego poluje. Dodatkowo żaden YouTuber nie chce się identyfikować z Magicalem, FAME MMA też się od niego odcięło.

Reasumując, może Tucznik kupi sobie dom, może już kupił bo jego spółka jest zarejestrowana w jakimś domu jednorodzinnym w Toruniu. Lecz nigdy nie będzie mógł spokojnie chodzić po ulicy, nigdy nie zazna prawdziwej przyjaźni i prawdziwej miłości. Zawsze będzie traktowany jak śmieć. Dodatkowo wiele osób będzie na niego polować za zniszczenie życia własnej matki.

Powodzenia Danielu, miłego życia! (ironiczny uśmiech)

#danielmagical #patostreamy #rafonix #rafatus #youtube #zwierzynscy #malyszofficial
  • 16
@Varr:

1. jest młody i ma dużo czasu na zmiany. Tak naprawdę to życie na full zaczyna się dopiero w wieku 25 lat
2. jemu to nie jedna "normalna" by brudną dupę wylizała widząc cyfry na koncie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3. prawda
@Varr: a kto z nas zazna prawdziwej miłości, przyjaźni, jedyne z czego możemy się cieszyć to że nie będziemy pośmiewiskiem jak Daniel oraz ktoś nawet z litości poda nam pomocną dłoń jak mogą się nam powinie. A myślę że jak minie trochę czasu to i Danielowi zapomną, tylko musiałby zerwać że strimingiem.
@niezwornowazony:

1. Internet nigdy nie zapomina. Ludzie za 15 lat będą kojarzyć go z patologią, piciem, bycie idiotą. Poza tym on ma już 25 lat i żadnych perspektyw, mało tego coraz więcej mostów spalonych.

2. Możliwe ale to wszystko jest chwilowe. Nawet Rafatus znalazł sobie obciągare. Ja mówię o poważnym związku i na kobiecie na której możesz polegać, a nie o lachociągu który ma Cie gdzieś, wali się po kątach i
@niezdiagnozowany:
Wiele osób ma przyjaźnie i miłości. Wystarczy być człowiekiem ostrożnym, konsekwentnym i dobierać dobrze sobie przyjaciół bo na to mamy duży wpływ w jakim środowisku się obracamy. Więcej wiary w ludzi :)
@Varr: Internet nie zapomina, ale szybko się nudzi. Poza tym tucznik nie narobił sobie póki co takiej lipy jak Gural i oprócz kontrowersji jakie wzbudza wiecznie #!$%@? na streamach Goha nie ma niczego co by go kompromitowało, a skandale są tylko motorem dla takiej rozrywki. On jest debilem ale ma dobre wyczucie co do tego, co się dobrze sprzedaje i dobrze manipuluje widownią

Agnieszka nie jest wyjątkiem, była z Grubasem jeszcze
@niezwornowazony: Moim zdaniem narobił sobie dużo więcej lipy niż Gural. Dwa reportaże Uwagi TVN (oczywiście wszyscy wiemy, że TVN to banda manipulatorów) rozeszły się bardzo szerokim echem. Alkoholizowanie matki, robienie z niej pośmiewiska żeby srała i rzygała na oczach 8 tysięcy ludzi jest nie do wybaczenia. Agnieszka jest patologią, a ja przyjacielu napisałem, że nie znajdzie nigdy normalnej kobiety, która pochodzi z w miarę normalnej rodziny oraz takiej która będzie mu
@Varr: dzieki Uwadze TVN skoczyła im widownia o kilkadziesiąt procent, a Gruby był napalony na te wywiady bardziej niż Goha na zimną taterkę z rana, bo doskonale wiedział, że mu to wyjdzie na plus. Tucznik jest bezwstydny, on lubi swoją sławę i jest dumny ze swoich rekordów na YouTube. Nie dostrzega w tym patologii i ma proste ambicje

Normalność to pojęcie względne, a dla większości osób to skromne życie bez narażania
@niezwornowazony: Ja piszę o przyszłości. To, że Uwaga dała mu większy rozgłos to jest oczywiste. Masa ludzi nie słyszała nigdy o nim i po reportażu z ciekawości sprawdzali kto to jest i stali się widzami.

Ona na pewno go nie kocha. Wiem, że to brzmi lakonicznie ale jestem o tym przekonany. On ją za to kocha bardzo. Jest to jego pierwsza dziewczyna i wbrew pozorom będzie robić wszystko żeby ją przy
@tankowiec_lotus: oczywiście to jest w wielkim cudzysłowie. Poza tym jak przejdzie rehabilitację spokojnie mógłby kopać rowy :). Bardziej mi chodziło o to, że on nie ma szans na normalną pracę w razie wpadki, ani na żadną współpracę z jakąkolwiek marką czy Youtuberem. Myślisz po co powstał ten gówniany serwer Tibii? Dla fanów? Po to, żeby kupować itemki w shopie i napychać mu kieszenie. On powoli szuka innych dróg zarobku.
@Varr: Kiedyś opowiadał że chciałby w przyszłości założyć firmę spedycyjną, już widzę jak by z nim ludzie chcieli współpracować. Plus pewnie wypłata toby było 1500 do ręki przez tam 40 lat patrząc jak jest łapczywy na pieniądze.
@Varr: to, że otworzył sklep z kubkami czy zarobkowy serwer Tibii świadczy o nim akurat bardzo dobrze, bo tak postępuje każdy rozsądny człowiek który zarabia pieniądze - rozszerza działalność, by zarabiać więcej, a poza strimowaniem to Tibia jest jedyną rzeczą na której się zna ( ͡° ͜ʖ ͡°) To akurat powinno być wzorem do naśladowania

Tucznik to megaloman, on ma wywalone na pojedynczych hejterów bo jest przekonany