Wpis z mikrobloga

Mireczki jestem w #orange ale chyba czas na zmianę operatora. Mam pakiet orange free problem jest taki, że ten internet za doładowania ma termin ważności. Dzwonię raz na ruski rok i doładowanie za 50 zł starcza mi niekiedy nawet na pół roku.

Szukam oferty głównie do internetu, bo praktycznie do tego służy mi telefon. Opcja tylko i wyłącznie na kartę. Marzy mi się coś pokroju "doładuj raz wykorzystaj kiedy chcesz" identycznie z ważnością konta. W orange o tyle ten plus, że mogę przedłużać sobid sms ważność konta jak mi się kończy.

Jednak ten internet...

#play #tmobile #plus #siecikomorkowe #pytaniedoeksperta #pytanie
CreativePL - Mireczki jestem w #orange ale chyba czas na zmianę operatora. Mam pakiet...

źródło: comment_MlLDESvErVJA3q1JiLhtK4EnlEcDfkRh.jpg

Pobierz
  • 15
@CreativePL: taktyk bo czegoś takiego szukałem, ale nie znalazłem. Zleciały się tylko dzbany z różnych sieci proponujące mi pakiety za 25zł/miesiąc, mimo że wyraźnie napisałem, że chcę taniej niż 50zł/3 miesiace.
@Partyzantpedofil: Miałem i swój numer i numer firmowy w PLAY, zdarzało się, że w centrum Wrocławia były problemy z wysyłaniem SMSów. Najtragiczniej było przy wyprawach w góry, gdzie na granicy potrafił zasięg pasać kompletnie (roaming włączony). Moja mama odkąd zmieniła operatora na PLAY musi przechodzić z salonu do kuchni bo połączenia szarpią głos i nic nie słychać. Mógłbym to mnożyć ale mi się nie chce, ja do nich już nie wracam
@CreativePL: po przeniesieniu numeru do orange dostajesz 2gb ważne rok w tej samej przegródce co bonusy za doładowania. raz na rok by trzeba skakać wte i wewte.
Odnowa ma 6GB za 25zł, a tyle to ja wykorzystam w miesiąc, a za 25zł miesiączenie to nolimity są i 35gb w orange.
Można się też przenieść do fakt mobile - za przeniesienie masz 500zł i 50GB na 150dni, a potem się zastanowić co