Wpis z mikrobloga

Od około 5 lat nie byłem w sklepie w niedzielę nie chodzę i koniec. Trzeba mieć duszę niewolnika i być uzależnionym żeby codziennie chodzić po sklepach. Lepiej w Niedzielę pójść do knajpy na piwko z znajomymi lub na rower niż #!$%@?ć po zatłoczonej galerii.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rimfire: bo łatwiej wyjechać niż skłonić wszystkich nosaczy do uczłowieczenia.
Jednak uraz i żal do nosaczy psujących kraj naszych przodków pozostaje, więc nadal krytykujemy takie stułbie mentalne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kari88pl: duszę niewolnila to mieć żeby państwo musiało mówić jak masz żyć.
Chcesz iść na rower w niedzielę se idź. Ktoś może chcieć iść do pracy zarobić, a może mieć potrzebę coś kupić.
Żyj i daj żyć innym, proste ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik: sensowne nakazy/zakazy to takie dbające o moje bezpieczeństwo na przykład ale też nie przesadnie. ten jest idiotyczny w każdymcelu bo dezorganizuje życie wszystkich, faworyzuje sprzedawców ukazując ich jako wielce uciśnionych [bo fabryki itd nadal pracują] a dodatkowo zmieniło to sytuację pracowników na gorsze, bo muszą w soboty robić dłużej, w poniedziałki zaczynać wcześniej. No i mniejsze sklepy też mają przesrane. Serio takie podstawy muszę CI tłumaczyć? Nie jestem 5-latkiem,
  • Odpowiedz
Nie jestem 5-latkiem, by ktoś mi mówił co mam robić w niedzielę


@PienieznyWieprzZMlotemBojowym: ale nie przeszkadza ci,jak na tej samej zasadzie ktoś mówi ci, jak masz się zachowywać od 23.00 do 7.00? Bo większość sklepów jest nieczynna w tych godzinach? Wiem, też mi się to nie podoba, ale Niemcy z tym żyją i jest OK...
  • Odpowiedz
tak, handlowcom na pewno służy to, że jeden dzień w tygodniu nie mogą zarabiać. Największa bzdura jaką w tym roku słyszałem i nie zdziwię się jak do końca roku usłyszę.


@PienieznyWieprzZMlotemBojowym: a czy ja napisałem, że wszystkim? Sieci handlowe mają większy obrót? Mają. Stacje paliw rozbudowują się? Tak. Katoliccy sprzedawcy mogą w niedzielę chodzić do kościoła? Mogą. Więc co, tym ludziom to nie służy? Nie są handlowcami? To, że masz
  • Odpowiedz
@Rimfire: Ci idioci nie łapią że można hejtować zakaz handlu i jednocześnie mieć bekę z wykopu xD


@niggerinthebox:

Nie rozumiem. Jednocześnie twierdzicie, że do zakazu można się przyzwyczaić i go nie popieracie atakując ludzi go nie popierających. Przecież to jest intelektualny fikołek.
  • Odpowiedz