Wpis z mikrobloga

To, co wydarzyło się w Koszalinie naprawdę rozdziera mi serce...
Po raz kolejny uświadamia, że możesz zrobić dla dzieci wszystko, dbać o nie, troszczyć się, być z nimi blisko, a i tak może wydarzyć się coś takiego.
Coś nad czym nie masz żadnej kontroli. Czego nie możesz przewidzieć. Na co nie masz żadnego wpływu.

Nie wyobrażam sobie tego bólu, jakiego doświadcza się po stracie dziecka. Taka strata to jeden z moich największych lęków. Zaraz obok straty męża... chyba nie umiałabym już żyć...

#takietam #koszalin #dzieci #escaperoom
  • 6
@kfkwndkw: A ty bys udzielil takiej informacji? Informowales kiedys kogos o smierci bliskiego? To teraz wyobraz sobie podejsc do 5 rodzin i poinforowac o smierci dziecka. To musi byc wyszkolona osoba z ZAJEBISCIE MOCNA psychika. Osobiscie pamietam przypadek sprzed 20 lat mimo, ze bylem dzieckiem to pewnie dlatego, ze zginela moja kolezanka. Rodzice i 3 corki. To bylo chyba zaraz po swietach i jechali gdzies do rodziny, skonczyli pod tirem. Najstarsza
@pilkarskiswir: Czyli lepiej, żeby ludzie ktorych to bezpośrednio dotyczy nie wiedzieli nic, podczas gdy za ich plecami udziela się wywiadów na temat całej sprawy? Powinni powstrzymać się od udzielania informacji medią do czasu, gdy nie zostanie poinformowana rodzina. Po prostu bardzo rzuciło mi się to w oczy, że wszyscy wiedzą a osoby które bezpośrednio to dotyczy błagają o jakąkolwiek informacje. Przecież w takim wypadku mogli dowiedzieć się z internetu, a to