Wpis z mikrobloga

#gry #pathofexile

Teraz to jest łatwo się podniecać POE - darmowe mtxy, ładne grafiki i rozbudowane skille, masa mechanik ligowych i rozmaitych modów, mapy lecą z nieba za darmo, delve jako alternatywa, dużo opcji dla craftu, 3d art dla masy itemów w grze. Dawniej nie było tak różowo, żeby jako tak wyglądać to trzeba było kupić mtxy które do tego były #!$%@? w porównaniu z dzisiejszymi, nie było skin transferów bo nawet nie było co transferować. Białego moba się klepało pół godziny, połowa skilli się nie nadawała do niczego ale po co skille jak gra miała 2 akty. Trochę brakuje tego elitarnego feelingu kiedy się płaciło 10$ żeby pograć CB jako jeden z pierwszych i nikt praktycznie nie kojarzył i nie brał poważnie tej gry. Załoga nawet nie brała wypłat za robotę bo nie było z czego a grę utrzymywały dotacje z diamond supporterów albo sponsorów typu Charan bez których by to wszystko upadło. A teraz chinole kupują ggg za 100mln$ a Chris nie ma już gdzie parkować tych wszystkich Ferrarek
  • 8
@drzuo: O czym Ty mówisz? Gra jest w milion razy lepszym stanie niż parę lat temu. Ilośc contentu jest niesamowita, praktycznie każdym skillem możesz czyścić mapki (bossy/elder/shaper to już inna sprawa), w końcu naprawili to jak #!$%@? było lvlowanie masterów w każdej lidze. Dużym minusem jest to jak dużo jest botów w grze przez co wartość chaosa leci w dół niesamowicie. Są plotki, że mają to naprawić. MTXy są prześliczne, każdy
@PanKarmelek: Nie mówię że jest w gorszym ani że dawniej było lepiej. Ale dawniej nikt tej gry nie zauważał dopiero jak się zcasualowała to zaczęło przybywać graczy i mamy to co mamy. Ale gra jest daleka od wizji Chrisa co sam przyznaje... ale robi mu hajs więc chyba mu to nie przeszkadza zbytnio
Trochę brakuje tego elitarnego feelingu kiedy się płaciło 10$ żeby pograć CB jako jeden z pierwszych


@drzuo: dostalem wczesnie dostep do CB a nie placilem nic a nic.
@drzuo: Ja pierwszy raz odpaliłem jakoś pod koniec 2012 albo na początku 2013, to taki miałem desync, że nie mogłem dojść do Lioneye's Watch xD

Swoją drogą: https://www.youtube.com/watch?v=Aac5ONcT-GU
Filmik sprzed 5 lat, Etup jako rank 1 pada na HC, bo zasnął. Przez czas kiedy on czyści tutaj właściwie jedną grupę mobów, teraz niektóre buildy kończą całą mapę :P
@drzuo: Były zapisy. GGG wysyłało darmowe klucze. Kiedy dostałem swój to oddałem na forum stare konto - Polacy mieli swój topic, w którym oddawali zbędne klucze. Już wtedy panowała świetna atmosfera wśród społeczności.