Wpis z mikrobloga

ZNALEZISKO MILLENNIUM! KUWAAAAAAAAAAAAAA! MILIARD WYKOPÓW JESZCZE! I PAMIĘTAJCIE: LEWACTWO - YEBAT!
Prawackie priorytety zawsze mnie śmieszą. PiS kradnie - 200 wykopów. Wyborczą zachwyciły fajerwerki - 348953785893 wykopów.
Jak człowiek zdrowy na umyśle może się w ogóle czymś takim tak przejąć?
#neuropa #4konserwy #bekazprawakow
RedBulik - ZNALEZISKO MILLENNIUM! KUWAAAAAAAAAAAAAA! MILIARD WYKOPÓW JESZCZE! I PAMIĘ...

źródło: comment_LUGfq1t9mELwbAx4giYGuZv694VkQ7gc.jpg

Pobierz
  • 10
Brak tagu polityka to normiki kopią


@Kapitan_Neuropa: To jest ta słynna cenzura przez tagowanie? Co to ma wspólnego z polityką? Pokazuje tylko dwójmyślenie redaktorów. Jednocześnie pokazuje to co niektórzy nazywają pedagogiką wstydu. Jak to robi "polaczek" to jest wiocha i zaścianek. Jak tą samą rzecz zrobi zachód to jest już coś zachwycającego.

że sylwestra w tv miał najlepszą frekwencję w tvpis


@Poro6niec: Przecież to prawda jest, więc o co chodzi?
@Kapitan_Neuropa: Znalezisko faktycznie bylo, delikatnie mówiąc, naciągane. Jednak nadal nie wiem dlaczego chciałeś to cenzurować tagiem. Druga sprawa zachwyt nad zdjęciem powiadasz? Co było na tym zdjęciu? Czy przypadkiem nie fajerwerki? Trzecia sprawa, tutaj mogę się znowu mylić, ale obecnie chyba jest mocno promowana zabawa bez fajerwerków czyż nie? Również na łamach GW.
@KonradLuzik:

Jednak nadal nie wiem dlaczego chciałeś to cenzurować tagiem.

Źle mnie zrozumiałeś. Nie chcę nic cenzurować, tylko stwierdziłem że osoby z zablokowaną polityką to głównie normictwo, stąd taka liczba wykopów.

Druga sprawa zachwyt nad zdjęciem powiadasz? Co było na tym zdjęciu? Czy przypadkiem nie fajerwerki?

https://www.wykop.pl/wpis/38041535/wg-tygodnik-solidarnosc-ponizszy-tweet-to-wyraz-za/

Trzecia sprawa, tutaj mogę się znowu mylić, ale obecnie chyba jest mocno promowana zabawa bez fajerwerków czyż nie? Również na łamach GW.


Nie wiem,