Wpis z mikrobloga

Mirasy, w wynajmowanym mieszkaniu będę zakładał internet, ale potrzebuję zgody właściciela i administracji budynku bo będzie trzeba się przewiercić z klatki. Czy będzie wystarczyła po prostu ich wiedza o tym, że będzie wiercone czy mam coś mieć na papierze XDD nie mam kogo spytać więc piszę na Mirko XDD
  • 8
@mojnicknawykopie: tzn właściciel się zgodził ale technik który był powiedział, że musi być zgoda administracji i właściciela i głupi nie dopytałem dokładnie xDD chodzi mi o to czy wystarczy jak zagadam z panem z administracji i on się zgodzi np przez telefon czy muszę mieć jakiś papier XDD obstawiam że nie trzeba żadnego papieru ale wolę spytać XD
@huherko19: znczy będzie kucie po klatce?
Ustawa z dnia 7 maja 2010 r. o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych (Dz. U. z 2010 r. Nr 106, poz. 675 z późniejszymi zmianami), popularnie nazwana megaustawą, wprowadziła m.in. zasady wykonywania działalności telekomunikacyjnej przez jednostki samorządu terytorialnego.

Przepisy tej ustawy określają:

1) formy i zasady wspierania inwestycji telekomunikacyjnych, w tym związanych z sieciami szerokopasmowymi;

2) zasady działalności w zakresie telekomunikacji jednostek samorządu terytorialnego
zrób zdjęcia i powiedz włascicielowi że wszystko będzie tak jak było wcześniej. monterom powiedz że zgodę masz i prosze działać. zabronic nikt nie może bo ustawa, ale zniszczyć klatki nie możesz